skierniewickie.pl

Konkurs!!! Zdobądź podwójne zaproszenie na koncert Rovera, Kraszy i Mateusza

Niedziela 24.04.2016

29 kwietnia 2016 r. o godz. 20:00 w łódzkim klubie Krańcoofka (ul. Piotrkowska 29) odbędzie się limitowany potrójny koncert - na scenie pojawią się: kielecki raper Rover (reprezentant jednej z największych polskich wytwórni płytowych, czyli Step Records), Krasza (autor świetnie przyjętego singla pt. "Zapalniczka") oraz łodzianin Mateusz "BCZ" Buczkowski. Oprócz nich usłyszymy także Ballu, reprezentanta Pabianic i zespołu Trzynastka.

Aby zdobyć podwójne zaproszenie na to wydarzenie należy spełnić wszystkie warunki konkursu:
- udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny),
- przysłać do nas maila z imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres: skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „łódzkirap”.

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowany zwycięzca, który otrzyma podwójne zaproszenie na koncert. Na maile czekamy do środy 27 kwietnia, do godz. 13.00. Imię i nazwisko osób, które otrzymają zaproszenie będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl tego samego dnia od godz. 17.00 .Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym, wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „łódzkirap”.
4. Nagrodą w konkursie są 1 podwójne zaproszenie na koncert Rovera, Kraszy i Mateusza "BCZ" Buczkowskiego do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę wygra 1 wylosowany uczestnik, który spełni wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzców, zostanie podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana za okazaniem dowodu tożsamości tuz przed koncertem w kasie klubu Krańcoofka przy ul Piotrkowskiej 29.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim. 
13. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.

dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane