skierniewickie.pl

Konkurs!!! Zdobądź zaproszenie na koncert Maleo Reggae Rockers

Poniedziałek 07.03.2016

Przed nami kolejny konkurs. Do rozdania mamy podwójne zaproszenie na koncert Maleo Reggae Rockers „Panny Wyklęte”, który odbędzie się w najbliższy czwartek 10 marca, w kinoteatrze Polonez.

Aby wygrać zaproszenie należy spełnić wszystkie warunki konkursu:
- udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny),
- przysłać do nas maila z imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres: skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „Panny Wyklęte”.

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowanych zwycięzca. Na maile czekamy do środy 9 marca, do godz. 10.00. Imię i nazwisko osoby, która otrzyma zaproszenie będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl tego samego dnia od godz. 12.00 .

 

 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym, wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „Panny Wyklęte”.
4. Nagrodą w konkursie jest 1 podwójne zaproszenie na koncert Maleo Reggae Rockers do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę wygra 1 wylosowany uczestnik, który spełni wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzców, zostanie podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana po wcześniejszym uzgodnieniu ze zwycięzcą
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim.
13. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.

bardzo dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane