skierniewickie.pl

Wygraj zaproszenie na koncert Kapeli ze Wsi Warszawa

Wtorek 20.09.2016

W najbliższą sobotę 24 września na scenie kinoteatru Polonez odbędzie się koncert Kapeli ze Wsi Warszawa. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Jeśli chcesz otrzymać zaproszenie przyślij do nas maila z imieniem, nazwiskiem i nr telefonu na adres: skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „Koncert Kapeli ze Wsi Warszawa".

Spośród osób, które przyślą maila wylosujemy zwycięzcę. Na maile czekamy do czwartku 22 września do godz. 15.00. Imię i nazwisko osoby, która otrzyma zaproszenie będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl w piątek 23 września od godz.11.00 .

O grupie:
Kapela ze Wsi Warszawa to jeden z najwybitniejszych i najbardziej znanych polskich folkowych zespołów muzycznych. Zespół powstał w 1997 roku i wydał do tej pory 7 albumów długogrających. Ostatni z nich „Święto Słońca" (2015) otrzymał statuetkę Fryderyki 2016 w kategorii „Album roku muzyka korzeni". Zespół (pod nazwą Warsaw Village Band) wiele koncertuje za granicą i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów z naszego kraju.

Początek koncertu godz.20.00

Bilety do nabycia w kasie Kinoteatru Polonez oraz na stronie www.cekis.pl w cenie:
50,00 zł – do 23.09
60,00 zł – w dniu koncertu

Organizator: Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

Kinoteatr Polonez, ul. Wita Stwosza 2/4 (mała sala)

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz