skierniewickie.pl

Zaproszenie na warsztaty sutasz

Poniedziałek 15.06.2015

W najbliższy weekend 20 i 21 czerwca (sobota i niedziela) w siedzibie Regionalnej Akademii Twórczej Przedsiębiorczości w Skierniewicach odbędą się warsztaty wytwarzania biżuterii metodą sutasz. Mamy dla Was zaproszenie na dwudniową przygodę z tą techniką.

Żeby zdobyć zaproszenie należy udostępnić konkurs na swojej tablicy w serwisie Facebook (profil publiczny – warunek konieczny) oraz przesłać do nas odpowiedź na pytanie:

Skąd pochodzi nazwa SUTASZ i co oznacza?

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres konkurs@skierniewickie.pl wraz z podaniem swojego imienia, nazwiska oraz nr telefonu, w tytule maila pisząc: „Warsztaty SUTASZ”.

Na maile czekamy do czwartku 18 czerwca, do godziny 10.00. Imię i nazwisko osoby, która otrzyma zaproszenie na warsztaty będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl tego samego dnia od godz. 12.30 .

PROGRAM:
Sutasz to rodzaj haftu ręcznego wykorzystywanego obecnie do tworzenia pięknej i niepowtarzalnej biżuterii. Technika sutaszu daje ogromne możliwości. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Sutasz możemy nosić nie tylko do wieczorowych sukien, ale też do codziennych ubrań, w zależności od tego jakich materiałów użyjemy i jaki wzór zastosujemy: nowoczesny i prosty czy też wyszukany i bogaty.

Uczestnicy warsztatów wykonają własnoręcznie kolczyki w wybranej przez siebie kolorystyce na podstawie wcześniej wykonanego wzoru, z możliwością własnego udoskonalenia podstawy. Każdy uczestnik warsztatów nauczy się łączenia kolorowych sznurków, kamieni i koralików w nietuzinkową całość i wykona zawieszkę na szyję oraz bransoletkę.
Na zakończenie warsztatów uczestnicy wykonane prace zabierają do domu.

Warsztaty odbędą się w godzinach 14.00 – 18.00

Warsztaty odbywają się w siedzibie Regionalnej Akademii Twórczej Przedsiębiorczości – w Willi Kozłowskich, ul. Piłsudskiego 2.

 

 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w Konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym, przysłaniu do nas maila z poprawną odpowiedzią na pytanie konkursowe zadane w treści konkursu oraz przysłaniu swojego imienia i nazwiska, nr telefonu na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „Warsztaty sutasz”.
4. Nagrodą w konkursie jest jedno zaproszenie do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę edycji wygra wylosowany uczestnik, który spełni wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzcy, zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo lub telefonicznie o sposobie odebrania nagrody.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim.
13. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.

 

 

bardzo dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane