skierniewickie.pl

Zdobądź bilet na Galę Wiedeńską

Czwartek 31.08.2017

W niedzielę 19 listopada br., w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbędzie się Gala Wiedeńska z udziałem solistów polskich i europejskich oper. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie.

Jeśli chcesz otrzymać zaproszenie przyślij do nas maila z imieniem, nazwiskiem i nr telefonu na adres: skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „GALA WIEDEŃSKA".

Spośród osób, które przyślą maila wylosujemy zwycięzcę. Na maile czekamy do czwartku 9 listopada 2017r. do godz. 12.00. Imię i nazwisko osoby, która otrzyma zaproszenie będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl następnego dnia od godz.17.00 .

Podczas gali usłyszymy fantastycznych solistów obdarzonych wspaniałymi głosami. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii
z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.:
Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart",
Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Początek koncertu godz. 17.00

Bilety: 75 zł do nabycia w Miejskim Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej
Rezerwacje tel. (0-46) 815 47 13, grupy tel. 504 091 909
Bilety online: www.ebilet.pl oraz w sieciach: Empik, Saturn, Księgarniach PWN, Sklepach Muzycznych Riff
Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej, ul. Krakowska 6c

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w konkursie polega na wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „GALA WIEDEŃSKA ".
4. Nagrodą w konkursie jest jednopodwójne zaproszenie na koncert Gala Wiedeńska w dniu 19 listopada o godz. 17.00 w MDK w Rawie Maz. do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę wygra jeden wylosowany uczestnik, który spełni wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzców, zostanie podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana za okazaniem dowodu tożsamości w kasie Miejskiego Domu Kultury w Rawie Maz. za okazaniem dokumentu tożsamości.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz