skierniewickie.pl

Artur Barciś i Marek Majewski w żyrardowskiej Ładowni

Wtorek 25.05.2010TSA
27 maja na Scenie Satyry w żyrardowskim klubie Ładownia wystąpią: Artur Barciś i Marek Majewski.

Artur Barciś to Absolwent nieistniejącego już Liceum Ogólnokształcącego w Rudnikach oraz PWSFTviT w Łodzi (1979). Aktor Teatru Na Targówku (1979-1981), Teatru Narodowego (1982-1984), Teatru Ateneum (od 1984). W tym ostatnim teatrze próbuje też sił jako reżyser.

Bardzo często występuje w rolach drugoplanowych, lecz charakterystycznych - wyrazistych i dających się zapamiętać. Nierzadko grywa postacie dziwaków bądź osób w jakiś sposób pokrzywdzonych przez los (niepełnosprawnych fizycznie lub psychicznie). Popularność zyskał dzięki występom w programie Okienko Pankracego przeznaczonym dla młodych widzów. Pod koniec lat 90. zyskał też sympatię telewidzów dzięki jednej z głównych ról w serialu telewizyjnym „Miodowe Lata”, gdzie wcielił się w postać Tadeusza Norka. Sprawdza się zarówno w rolach komediowych, jak i w dramatycznych. Od 7 marca 2010 do 2 maja 2010 brał udział w XI edycji Tańca z Gwiazdami.

Marek Majewski jest scenarzystą i reżyserem licznych programów estradowych, telewizyjnych i radiowych, m.in. własnego programu telewizyjnego Kabaretowa Lista Przebojów.

Od 1989 roku z Marcinem Wolskim współtworzyli wszystkie telewizyjne i radiowe polityczne szopki noworoczne.
W 2005 roku na Gdańskim VI Festiwalu Dobrego Humoru wspólnie z Wolskim otrzymali nagrodę za najdowcipniejszy program rozrywkowy - polityczna szopka noworoczna pod tytułem „Teraz Wyspa” (Program 1 Telewizji Polskiej).
Marek Majewski jest też miłośnikiem zwierząt domowych i obrońcą ich praw.

Bilety: 30 zł.

Żyrardów pub muzyczny Ładownia, 1-go maja 23B.

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (1)
Dodaj komentarz
  • Przyjedzie miłośnik zwierząt z norką. Czyli 2/160 komitetu poparcia B.Komorowskiego w Żyrardowie. " Charyzmę zbyt często mają psychopaci. Więc brońmy Bronka. Naszego. Normalnego" - to słowa o J.Kaczyńskim, takimi słowami zakończył swój wiersz satyryk Marek Majewski. Panowie, jeżeli chcecie się produkować to za darmo. Czy miłośnik zwierząt domowych i obrońca ich praw może być psychopatą panie Majewski ?

    Grzegorz2010-05-25 15:25:08