skierniewickie.pl

Kabaret Ani Mru Mru

Środa 05.02.2020

W czwartek 20 lutego w Kinoteatrze Polonez wystąpi kabaret Ani Mru Mru w najnowszym cyrkowym programie - Cirque de Volaille.

Ani Mru Mru, to kabaret dla każdego widza. Nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc się dobrze bawić. Nie zajmują się polityką. Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek podejmują tematy obyczajowe, z życia wzięte. Są rozchwytywani przez publiczność w każdym wieku, a każdy ich skecz bawi do łez. Mają swój własny, niepowtarzalny styl.

Najnowszy program „Cirque de volaile", to nowe pomysły oraz śmieszne i zabawne teksty i wysokiej klasy skecze. W nowym programie kabaretu Ani Mru-Mru zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnego rodzaju skeczy. Widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza oraz dowiedzą się co nieco o.....Nowy program, to Ani Mru Mru w najlepszym wydaniu. Tym programem udowadniają, że 2 h spędzonego czasu z nimi, to świetna zabawa, dużo radości i doskonały kontakt z publicznością.

Ani Mru-Mru to kabaret z Lublina. Powstał w 1999 roku a od 2001 do dziś tworzą go Marcin Wójcik (założyciel i pomysłodawca), Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. Mają to samo poczucie humoru, a to sprawia, że świetnie się dogadują, zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym. Rodzaj żartów, gagów i skeczy doskonale trafił nie tylko w gusta szerokiej publiczności w całym kraju, ale również środowiska. Ani Mru-Mru jest laureatem wszystkich najbardziej prestiżowych przeglądów i festiwali kabaretowych.

Początek występu godz. 17:300

Bilety: 70,00 zł

Kinoteatr Polonez, Sala nr 1, ul. Wita Stwosza 2/4, Skierniewice

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz