skierniewickie.pl

Klub jazzowy SWING: Aneta Figiel - Piosenki z Kabaretu Starszych Panów

Czwartek 14.11.2019

W piątek 22 listopada Klub jazzowy SWING zaprasza na ostatni w tym roku koncert. Tym razem na scenie sali Strakacza wystąpi Aneta Figiel – instruktorka wokalu w CKiS w Skierniewicach, prowadząca „Zajęcia wokalne dla dzieci" oraz stojąca za powstaniem i funkcjonowaniem zdobywającej coraz większą popularność „Voice Ekipy".

Urodzona we Włocławku wokalistka ukończyła średnią̨ szkołę̨ muzyczną w klasie fortepianu i jest absolwentką Sekcji Wokalnej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Mu-zycznej w Katowicach. Szerszej publicznoścí dała się̨ poznać ponad 10 lat temu w programie „Jaka to melodia". Występowała w musicalach: „Piotruś́ Pan", „Grease", „Miss Sajgon", „Chicago". Z utworem „Myśl o Tobie" zakwalifikowała się̨ w 2010 roku do finału Krajowych Eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo 2010. Aneta Figiel współpracowała jako chó-rzystka ze znanymi polskimi artystami, m.in. z Bajmem, De Mono i Marylą Rodowicz. Jest również̇ kompozytorką i autorką tekstów. W 2015 r. wydała debiutancką płytę̨ „Plan A". Od 13 lat jest trenerem wokalnym.

Przed skierniewicką publicznością Artystka wraz z zespołem zaprezentuje program „Piosenki z Kabaretu Starszych Panów", o którym mówi:
„Nie zgadzam się, że dziś już nikt nie słucha dobrych piosenek z dobrym tekstem. Ten koncert i świetne przyjęcie przez publiczność przekonuje mnie, że jest wielu którzy cenią wartości i piękno polskiej piosenki. Dołączycie do nich ?"

Na koncercie usłyszymy m.in. takie klasyki jak: „Dla Ciebie jestem sobą", „Bo we mnie jest sex", „Piosenka jest dobra na wszystko", w ciekawych, jazzujących aranżacjach.

Początek koncertu godz. 20.00

Bilety – 30,00 zł

Sala Strakacza Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, ul. Reymonta 33

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz