skierniewickie.pl

Koncert COCHISE z Pawłem Małaszyńskim w Art De Grand

Czwartek 25.04.2013red.
W piątek, 3 maja gościem skierniewickiego klubi Art. De Grand będzie zespół COCHISE, w którego składzie znajduje się znany aktor filmowy Paweł Małaszyński.

Bilety w cenie 15 zł (przedsprzedaż) i 20 zł w dniu koncertu.

Serwis Skierniewickie.pl jest patronem medialnym tej imprezy.

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku, w jego skład wchodzą:
Paweł Małaszyński - wokal,
Wojtek Napora - gitara,
Radek Jasiński - bas,
Czarek Mielko - perkusja.
Muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu, grunge’u i muzyki
progresywnej.

Paweł Małaszyński mówi o swoich koncertach: “Koncert to żywy organizm. Nie planujemy czegoś. Nie wiem co się wydarzy, nie kontroluję siebie samego, ani publiczności. Chcę żeby byli czasem wzruszeni i razem ze mną popłakali, a z drugiej strony chcę żeby razem ze mną, podpalili to miejsce, w którym jesteśmy, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Żebyśmy przez dwie godziny stworzyli rewolucję i zmienili świat, zapomnieli o tym wszystkim, co jest dookoła nas, tym co jest za nami. Żebyśmy poczuli się jak fala, która obmywa wszystko z tego brudu, który nam przeszkadza, uwolnili się, oczyścili, przeżyli współne katharsis.”

Na początku swojej działalności zespół wydał debiutanckie demo „9″. W 2010 roku album „Still Alive” z 2010 r. oraz cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig - Dark side of the blues”.dobry
Ocena:
Komentarze (1)
Dodaj komentarz
  • koncert koncertem, ludzie, idźcie na film Christiada, nie pożałujecie, jest gorzej niz za komuny, to film niemal zakazany. Mistrzostwo świata. Dla wszystkich. Grają w Polonezie kilka dni o 16.15.

    Polka2013-04-27 18:33:54