skierniewickie.pl

MBP zaprasza na spotkanie

Czwartek 06.06.2019

„Dobre relacje z innymi zaczynają się od dobrej relacji z samym sobą. Podstawowy fitness psychofizyczny - uczucia / oddech / uważność" to temat spotkania z psychoterapeutkami Agnieszką Ancerowicz i Moniką Kwiecińską, które odbędzie się w piątek 14 czerwca, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skierniewicach.

Spotkanie zorganizowane jest w ramach projektu #międzynami dofinasowanego ze środków MKiDN

Agnieszka Ancerowicz - psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako psycholog, psychoterapeuta indywidualny i terapeuta grupowy (NSPL „Psyche" w Warszawie, PZP „Eskulap" w Skierniewicach, Fundacja Pomocy Społecznej „Chodźmy Razem", MOPR w Skierniewicach). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i jego Sekcji Psychoterapii oraz Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię grupową oraz psychoterapię par.

Monika Elżbieta Kwiecińska - psychoterapeuta dzieci i młodzieży , socjoterapeuta, choreoterapeuta, pedagog, członek Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. Ukończyła liczne specjalistyczne szkolenia z zakresu choreoterapii, Dance Movement Therapy, mindfulness. Od wielu lat prowadzi warsztaty rozwojowe, motywacyjne i terapeutyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest doświadczonym praktykiem i instruktorem jogi.

Początek spotkania godz. 18.00

Wstęp wolny.

MBP ul. Mszczonowska 43a, Skierniewice

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz