skierniewickie.pl

NA STYKU SZTUK – Plener malarski i galeria sztuki

Środa 26.08.2020

W najbliższą niedzielę 30 sierpnia Park Miejski w Skierniewicach przeistoczy się w ogród sztuki. Spotkają się obraz, dźwięk i ruch. Autorki projektu pn. "Na styku sztuk" - Katarzyna Klimek i Katarzyna Uzar zapraszają na artystyczno-kulturalną niedzielę.

Podczas wydarzenia skierniewiccy artyści spotkają się, by wspólnie tworzyć. Artyści plastycy zamienią Park w plener malarski i Galerię Sztuki na świeżym powietrzu. Artyści muzycy zadbają o Państwa doznania słuchowe, będzie można posłuchać muzyki na żywo. Artyści Skierniewickiego Teatru Tańca zabiorą nas w krainę ruchu... tańca. Poczujemy czym jest subtelność.

Jeśli poczujecie zew twórczy i będziecie chcieli spróbować czegoś innego, nowego proponujemy warsztat z tworzenia monotypii i warsztat improwizacji ruchowej.

Udział w imprezie możliwy na podstawie darmowych wejściówek.

Początek godz. 10.00

Projekt dofinansowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach w ramach konkursu „Małe Granty Kultury" – edycja V- 2020

Wydarzenie zostanie zorganizowane z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (2)
Dodaj komentarz
  • Nie wiem na jakiej podstawie pani, która wydawała wejściówki zażądała ode mnie podania numeru telefonu bo jesli nie podam to mnie nie wpuści! Co to za zwyczaje?

    elka2020-08-30 17:03:14
    • A to dlatego droga Elko żeby w razie wykrycia koronawirusa zawiadomić szanowną Elkę, żeby siedziała w domu na dupie. Nie sądzę żeby to robiła hobbystycznie. Ma polecenie służbowe to to robi.

      Krzysiek2020-09-04 14:49:16