skierniewickie.pl

Podróże bliższe i dalsze: Podróż intuicyjna – 3 lata w Ameryce Południowej

Wtorek 10.12.2019

W czwartkowy wieczór, 12 grudnia zapraszamy do skierniewickiego Centrum Kultury i Sztuki na ostatnie w tym roku spotkanie w ramach cyklu „Podróże bliższe i dalsze". Tym razem o swojej „intuicyjnej" podróży opowie Michał Szczęśniak.

W podróży intuicyjnej jest mi najłatwiej zrozumieć, kim naprawdę jestem, dzieją się rzeczy, które mają się wydarzyć, a nie te, które są planowane. Podążając tą ścieżką, odkrywam siebie, a to według mnie jest największy sens podróżowania.

Usłyszałem głos własnego serca i wiedziałem, że czas wyjechać do Ameryki Południowej. Zdawałem sobie sprawę, że najcenniejszą walutą, jaką mogę zabrać ze sobą, to czas, dlatego musiałem zamknąć wiele tematów, które mnie trzymały w Polsce. Nie był to łatwy proces, bo wiązało się to z pozostawieniem tego, co wygodne, a następnie zmierzenie się z nową rzeczywistością. Przygotowywałem się do tego kilka miesięcy, aby następnie kupić bilet w jedną stronę.

Spędziłem trzy lata, podróżując po krajach latynoskich. Odrzuciłem tradycyjny sposób podróżowania z przewodnikiem w ręku i postanowiłem zaufać przeznaczeniu. Na samym początku wyprawy popsuł mi się telefon, co spowodowało odcięcie od świata. Poczułem się wolny od zobowiązań, bez połączenia z siecią, zdany tylko na siebie. Wtedy mogłem w całości używać wewnętrznego GPS-A i kierować się najlepszą nawigacją na świecie, czyli własną intuicją.
Zapraszam do podróży intuicyjnej, podczas której opowiem jak używać własnej intuicji w podróży."

Początek prelekcji godz. 18.00

Wstęp wolny

Sala kameralna CKiS w Skierniewicach ul. Reymonta 33

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz