skierniewickie.pl

Podróże bliższe i dalsze: W morzu marzeń: Jachtostopem na Antarktydę

Wtorek 12.10.2021

W czwartek 28 października o godz. 18.00, w Klubie Konstancja działającym przy Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Podróże bliższe i dalsze. O podróży intuicyjnej z zakupionym biletem w jedną stronę opowie Michał Szczęśniak autor książki „Podróż Intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach".

Michał spędził w podróży po Ameryce Południowej 3 lata. Jak sam mówi, pozamykał wszystkie sprawy w Polsce, sprzedał forda focusa i kupił bilet w jedną stronę. Zabierając ze sobą najcenniejszą walutę świata – czas. Odrzucił tradycyjny sposób podróżowania z przewodnikiem w ręku i postanowił zaufać przeznaczeniu. Na samym początku wyprawy popsuł mu się telefon, co spowodowało odcięcie od świata. Poczuł się wolny od zobowiązań, bez połączenia z siecią, zdany tylko na siebie. Wtedy zaczął używać wewnętrznego GPS-A i kierować się najlepszą nawigacją na świecie, czyli własną intuicją.

Na spotkaniu opowie o wyprawie na Antarktydę, której w zasadzie nie planował.

Fragment książki:
„Będąc tak blisko punktu, w którym kończy się kontynent, byłoby grzechem nie spróbować odszukać statku płynącego w stronę Antarktydy...."

Początek spotkania godz. 18.00

Wstęp – 5,00 zł

Klub Konstancja, ul. Kopernika 5 w Skierniewicach

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz