skierniewickie.pl

Skierniewice: „Różyczka” w Polonezie

Wtorek 16.03.2010MOK Skierniewice
Robert Więckiewicz, Magdalena Boczarska i Andrzej Seweryn w niebezpiecznym trójkącie miłosnym. Najnowszy film Jana Kidaway-Błońskiego od 19 do 25 marca wyświetla kino „Polonez”.

Znany pisarz (Andrzej Seweryn) przeżywa romans z dużo młodszą od siebie, piękną kobietą (Magdalena Boczarska). Wbrew wywołującej oburzenie środowiska różnicy wieku, wykształcenia i pozycji intelektualista poślubia atrakcyjną „dziewczynę znikąd”. Zaślepiony uczuciem nie podejrzewa, że ich kontrowersyjny związek może nie być kwestią przypadku. Nie wie, że jego partnerka od dawna spotyka się po kryjomu z innym mężczyzną (Robert Więckiewicz), z którym łączy ją nie tylko silna namiętność, ale i groźna intryga. Zaangażowana w niemoralny układ z agentem, przekazuje mu informacje mające służyć kompromitacji pisarza. Erotyczna fascynacja kochankiem stopniowo przeradza się w głębokie uczucie, choć kobieta zdaje sobie sprawę, że jest jedynie narzędziem w zaplanowanej akcji tajnych służb.

Opowieść zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

Niebezpieczną gra uczuć między cenionym pisarzem, jego piękną młodą żoną oraz jej kochankiem, rozgrywająca się w burzliwych latach 60-tych. (źródło: materiały dystrybutora).

„Różyczka” wyświetlana będzie na Sali nr 2 skierniewickiego Poloneza w piątek, sobotę i niedzielę w godz. 14.45 i 17 oraz w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o godz. 13.45 i 16.00.

Repertuar kina Polonez można znaleźć na stronie mokskierniewice.pl

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz