skierniewickie.pl

Spotkanie z Marcinem Mellerem w MBP w Skierniewicach

Czwartek 12.10.2017

We wtorkowy wieczór 24 października, w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie autorskie z dziennikarzem, reporterem, felietonistą Marcinem Mellerem promujące jego nową książkę "Sprzedawca arbuzów".

Marcin Meller - dziennikarz, prezenter telewizyjny, felietonista. Reporter i felietonista „Newsweeka Polska". Prowadzący programy w telewizji TVN. Absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim,.
Był działaczem podziemnego NZS-u i Pomarańczowej Alternatywy. W latach 1991-2003 reporter tygodnika „Polityka", w tym czasie spędził dwa lata w Afryce, pisał również m.in. z byłej Jugosławii, Iranu i Czeczenii. Był gospodarzem nadawanego przez TVN pierwszego w Polsce reality show „Agent". W latach 2003-2012 redaktor naczelny polskiej edycji miesięcznika „Playboy". W 2011 roku ukazała się bestsellerowa książka „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji" (wyróżniona nagrodą Magellana dla najlepszej książki podróżniczej roku), którą napisał razem z żoną Anną Dziewit-Meller.

Początek spotkania godz. 18.00

Wstęp wolny.

Spotkanie zorganizowane w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi oraz z Instytutem Książki z Krakowa w ramach programu Tu Czytam!

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach, ul. Mszczonowska 43 a

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz