skierniewickie.pl

Studio Teatralne To Do Ustalenia zaprasza na spektakl GAME OVER

Piątek 25.09.2020

W najbliższą niedzielę 27 września, w Kinoteatrze Polonez odbędzie się spektakl premierowy Studia Teatralnego To Do Ustalenia pt. „Game Over".według scenariusza i reżyserii Piotr Stawskiego.

Dżordan to świetnie zapowiadający się koszykarz i zwykły nastolatek. Chciałby czasem pograć w gierki i całować się z dziewczynami. Czy będzie to jednak możliwe kiedy rodzice chcą z niego zrobić produkt? Już niedługo przyjdzie mu zagrać w najtrudniejsze grze, gdzie stawką jest jego życie. Czy Dżordanowi uda się zrobić karierę nie zatracając siebie?

Obsada:
Michał Bibik
Maja Gniadek
Bartek Kraszewski
Asia Synajewska
Franciszek Kielich/Paulina Safarzyńska
Natalia Zarębska
Kaja Kościelna
Aleksandra Smolarek
Wiktoria Kołosowska
Katarzyna Socichowska
Marcelina Kłosińska

Początek spektaklu godz. 11.00

Bilety - 10,00zł

Piotr Stawski - instruktor Studia Teatralnego „To Do Ustalenia" działającego przy Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.
Pierwsze kroki stawiał na deskach MDK w Wołominie. Z zamiłowania reżyser, scenarzysta ,śpiewak poezji, recytator, a z wykształcenia aktor. Student Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie oraz absolwent Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka w Olsztynie. Jego pasją jest teatr, poezja i łyżwiarstwo figurowe. [źródło: CKiS]

Spektakl odbędzie się w małej sali Kinoteatru Polonez w Skierniewicach.

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz