skierniewickie.pl

Rawa Gra! – Mistrzostwa Polski w Triathlonie [fotorelacja]

Wtorek 12.07.2011Paweł Bruger
9-10 lipca w Rawie Mazowieckiej odbywały się Mistrzostwa Polski w Triathlonie. Odbywały się również imprezy towarzyszące jak wybory Miss Healthy Lifstyle, zawody w piłce ręcznej plażowej czy koncerty muzyczne.

„Rawa Gra!” to nowe hasło reklamowe Rawy Mazowieckiej wymyślone w ubiegłym roku przez zatrudnioną do tego celu firmę marketingową, która opracowała całościową strategię  promocyjną miasta. Pod tym hasłem w Rawie odbywają się wszelkiego rodzaju imprezy wpisujące się w to hasło. Odbywająca się 9 i 10 lipca 2011 roku druga już edycja Mistrzostw Polski w Triathlonie jest jednym z elementów promocji miasta.

Podczas dwóch dni zawodów w triathlonie startowało kilkudziesięciu zawodników w kilku kategoriach.  W kategorii juniorów pierwsze miejsce zajął Adam Głogowski z Rumi (18 l.; UKS TRI-SAUCONY Rumia), w kategorii juniorek zwyciężyła Agata Litwin z Poznania (19l.; T.S. Olimpia Poznań). W kategorii seniorów, w klasyfikacji kobiet pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Jerzyk z Leszna (23 l.; Real 64-sto Leszno), a w klasyfikacji mężczyzn na najwyższym stopniu podium stanął Sylwester Kuster z Katowic (26 l.; KS AZS AWF Katowice).

Miss Healthy Lifestyle została Martyna Zaręba. Imprezę na scenie w kompleksie budynków OSiR prowadzili aktor Andrzej Nejman i Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2010 Marta Kaczmarczyk. W przerwach licytowano przedmioty, pieniądze trafią do Fundacji Obudźmy Nadzieję.

Zapraszamy do oglądania obszernej fotorelacji z tego wydarzenia. Fot. Skierniewickie.pl