skierniewickie.pl

Rawska Majówka 2011 [fotorelacja]

Czwartek 02.06.2011bru
Rawska Majówka 2011. Występy na scenie rozpoczął zespół Tatra Roma. Fot. Skierniewickie.pl
28-29 maja w Rawie Mazowieckiej odbywało się największe święto miasta. W tym roku organizatorzy, oprócz wielu atrakcji sportowych i rekreacyjnych tradycyjnie przygotowali występy zespołów muzycznych. Gwiazdami tegorocznej edycji imprezy byli Paweł Kukiz i Piersi oraz zespół happysad.

Pierwszego dnia imprezy młodzież zmagała się w mistrzostwach w piłce nożnej, koszykówce oraz tenisie stołowym. Można było również zobaczyć pokaz akrobatyki na motocyklu oraz paradę motocykli.

Wieczorem, pomimo niesprzyjającej pogody plac przy Zamku Książąt Mazowieckich wieczorem był niemal w całości wypełniony. Rawianie i mieszkańcy okolicznych miast oglądali występy zespołów muzycznych. Najpierw na scenie wystąpił romski zespół Tatra Roma, po nich publiczność bawił zespół Chrząszcze grający covery najbardziej znanych na świecie piosenek rock and roll’owych. Po występie Chrząszczy pogoda zaczęła się nieco poprawiać i o godz. 21 publiczność wywołała na scenę Pawła Kukiza, który z zespołem Piersi zaśpiewał swoje piosenki, te znane i te mniej znane. Po prawie dwóch godzinach koncertu na scenie pojawił się zespół happysad. Pierwszy dzień Rawskiej Majówki zakończył się znacznie po północy.Drugiego dnia, w niedzielę na obiektach OSiR odbywały się zmagania w tenisie ziemnym, stołowym, a po południu wybierano Miss Rawskiej Majówki – została nią 19-letnia Jagoda Królak.

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz