skierniewickie.pl

Skierniewice: Budowlańcy świętowali [zdjęcia]

Wtorek 06.09.2011bru
2 września w siedzibie firmy Mirbud SA odbyło się XVII Święto Budowlańca.

Na imprezie obecnych było wielu gości oficjalnych, jak minister Elżbieta Radziszewska, posłowie Artur Ostrowski, Dorota Rutkowska czy prezydent Skierniewic Leszek Trębski.

- Jest mi miło być tu gościem tym bardziej, że w firmie tej kiedyś pracowałam i kibicuję jej rozwojowi. – mówiła Dorota Rutkowska.

Jak co roku dla gości zorganizowano konkursy sprawnościowe, m.in. na przejazd taczką na czas, rzutu piłką do kosza, slalom z jajkami, konkurs dla siłaczy oraz picie piwa na czas. Nagrody zwycięzcom wręczali gospodarze, Halina i Jerzy Mirgos.

Podczas tegorocznego Święta Budowlańca można było zobaczyć również pokazy sprawnościowe skierniewickiego klubu judo Wojownik Skierniewice oraz karate kyokushin.

Zapraszamy do oglądania fotogalerii z wydarzenia.bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (4)
Dodaj komentarz
 • czemu ma służyć ta wzmianka "artykuł" ? promocji imprez zamkniętych na które zawsze mają drzwi otwarte "vipy" ze skierniewic, z trębskim na czele. swoją drogą ten to ma dobrze, zagarnia kasę mieszkańców i jeszcze nażre się za darmo.

  me_again2011-09-08 20:36:12
  • zapomniałem dodać że impreza była zorganizowana z premii pracowników, tak, pracownicy nie dostali premii, ale za to mieli imprezę, (ironia) w końcu uczciwa praca ponad normę popłaca i balowaniem na imprezie można wyżywić własną rodzinę,(konie ironii)

   me_again2011-09-08 20:39:46

 • Wóda i kiełbasa wyborcza:)

  budowlaniec2011-09-06 10:41:28
  • i wszystkiego tego pewnie skosztowałeś....?;)

   Ppiotr2011-09-06 11:27:15