skierniewickie.pl

Skierniewice: I Ogólnopolskie Zawody w Break Dance „Cypher Routines 2011” za nami

Wtorek 25.10.2011Paweł Bruger
22 października 2011 roku na hali OSiR przy ul. Pomologicznej 8 w Skierniewicach odbyły się pierwsze w historii naszego miasta ogólnopolskie zawody w tańcu break dance.

Podczas całodniowych zawodów na parkiecie hali zmagały się drużyny oraz indywidualni B-boys z całego kraju. Ostatecznie w klasyfikacji 5x5 I miejsce i nagrodę od Prezydenta Miasta w wysokości 3000 złotych otrzymała drużyna Funky Masons. Miejsce drugie zajęli Funk RoFellaz a na trzeciej pozycji uplasowali się Most Broken Crew. W klasyfikacji pojedynków indywidualnych trzyosobowe jury jako najlepszego wyłoniło B-boy’a Anioła (Piotr Woźniak), drugie miejsce zajął B-boy Rzepa, a trzecie B-boy Ryżu.

Imprezę prowadził Ruffin Mc z Wielkie Joł.

- Ogólnie imprezę oceniam bardzo dobrze, jak na pierwszą edycję.- mówi organizator Piotr Krawczyk. – Dołożymy wszelkich starań, aby była to impreza cykliczna i już teraz zapraszamy na drugą edycję w przyszłym roku. Mam również nadzieję, że ta impreza urośnie do rangi europejskiej.W organizację imprezy zaangażowała się również Fundacja Chodźmy Razem, nagrody ufundował Prezydent Miasta.

- Będę się starała przekonać prezydenta, abyśmy w przyszłym roku również wsparli imprezę. – mówiła Aneta Grzegorzewska, w imieniu Leszka Trębskiego wręczająca nagrody zwycięzcom.
Patronat medialny nad imprezą sprawował serwis Skierniewickie.pl. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z wydarzenia.

bardzo dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane