skierniewickie.pl

Skierniewice: I Ogólnopolskie Zawody w Break Dance „Cypher Routines 2011” za nami

Wtorek 25.10.2011Paweł Bruger
22 października 2011 roku na hali OSiR przy ul. Pomologicznej 8 w Skierniewicach odbyły się pierwsze w historii naszego miasta ogólnopolskie zawody w tańcu break dance.

Podczas całodniowych zawodów na parkiecie hali zmagały się drużyny oraz indywidualni B-boys z całego kraju. Ostatecznie w klasyfikacji 5x5 I miejsce i nagrodę od Prezydenta Miasta w wysokości 3000 złotych otrzymała drużyna Funky Masons. Miejsce drugie zajęli Funk RoFellaz a na trzeciej pozycji uplasowali się Most Broken Crew. W klasyfikacji pojedynków indywidualnych trzyosobowe jury jako najlepszego wyłoniło B-boy’a Anioła (Piotr Woźniak), drugie miejsce zajął B-boy Rzepa, a trzecie B-boy Ryżu.

Imprezę prowadził Ruffin Mc z Wielkie Joł.

- Ogólnie imprezę oceniam bardzo dobrze, jak na pierwszą edycję.- mówi organizator Piotr Krawczyk. – Dołożymy wszelkich starań, aby była to impreza cykliczna i już teraz zapraszamy na drugą edycję w przyszłym roku. Mam również nadzieję, że ta impreza urośnie do rangi europejskiej.



W organizację imprezy zaangażowała się również Fundacja Chodźmy Razem, nagrody ufundował Prezydent Miasta.

- Będę się starała przekonać prezydenta, abyśmy w przyszłym roku również wsparli imprezę. – mówiła Aneta Grzegorzewska, w imieniu Leszka Trębskiego wręczająca nagrody zwycięzcom.
Patronat medialny nad imprezą sprawował serwis Skierniewickie.pl. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z wydarzenia.

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (4)
Dodaj komentarz
 • Dziękuje za wszystkie miłe słowa w imieniu swoim oraz wszystkich tych, którzy pomagali przy imprezie. Bardzo fajna video-relacja z Imprezy , podziękowania dla Waszego portalu za objęcie patronatu medialnego nad zawodami i Waszą obecność na imprezie! Cieszę się, że pomysł się podobał i mam nadzieje że nie jest to ostatni projekt mojego autorstwa. Oby więc takich Imprez udawało Nam się zorganizować w mieście Skierniewice. Pozdrawiam Piotr Krawczyk Agencja Diversion Events

  Piotr Krawczyk 2011-10-27 13:25:40

 • Git! W końcu coś się dzieje! :)) gratki dla organizatorów :)

  Olesku.pl2011-10-25 13:40:52

 • brawo chłopaki oby więcej takiej energii w tym miescie

  ja2011-10-25 13:36:20
  • mam nadzieję ze to nie ostatnia taka impreza!!! ale jeśli moge zasugerowac to moze jakies bardziej klimatyczne miejsce by sie znalazlo bo jakos tak osir nie ma smaka. nie chodzi o krytyke i niestety nie mam pomyslu gdzie moglaby sie odbyć ale pomyslcie chlopaki bo było super!!!!!!

   gosia2011-10-26 17:49:07