skierniewickie.pl

Skierniewice: ŚKOiW 2010 [fotorelacja]

Poniedziałek 20.09.2010bru
fot. Paweł Bruger
Tegoroczne Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw dobiegło końca.

Święto rozpoczął tradycyjnie pochód przedstawicieli szkół i organizacji z miasta i powiatu. Barwne corso przeszło w sobotę z ulicy Rybickiego do Rynku, gdzie gości przywitał prezydent miasta. Leszek Trębski otworzył również oficjalnie tegoroczne święto.

Jednym z ważniejszych punktów programu był wybór Kwiatu Skierniewic, czyli doroczny konkurs na miss regionu. Do eliminacji stanęło 30 kandydatek z miasta i okolic, a w sobotnim finale wzięło udział 18 z nich.

Tytuł Kwiatu Skierniewic 2010 otrzymała 17-letnia Paulina Zaręba, która nie kryła emocji podczas ogłoszenia wyników. Tytuł I Kwiatu Skierniewic otrzymała 18-letnia Jagoda Królak, II Kwiatem Skierniewic została 19-letnia Karolina Zaręba. Poza podium przyznano również tytuły: Kwiat Elegancji (18-letnia Patrycja Pająk), Kwiat Wdzięku (19-letnia Paulina Rybus), Kwiat Internetu (16-letnia Paulina Wieprzkowicz), Kwiat Olimpu (18-letnia Patrycja Rusek).

Zakończeniem pierwszego dnia skierniewickiego święta był występ Andrzeja „Piaska” Piasecznego na scenie głównej w Rynku. Podczas występu na ekranach wyświetlane były trójwymiarowe wizualizacje, a widzowie mogli je oglądać przez specjalne okulary.
Ukoronowaniem drugiego dnia tegorocznego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw był występ Kayah na scenie głównej.

Zapraszamy do oglądania obszernej fotorelacji z tegorocznego skierniewickiego święta. Aby przeglądać zdjęcia należy kliknąć na ilustrację powyżej.

dobry
Ocena:
Komentarze (20)
Dodaj komentarz
  • Zdjęcie nr 43 druga do lewej była fajna

    vexe2010-09-30 09:03:53

  • ktokolwiek to napisał - dziękuję.. :)

    Paulina Z. 2010-09-25 22:29:32
    • Gratulacje Paulinko!

      Ania2010-09-26 16:09:27

  • Fajna ta tegoroczna misska. Skromna i ładna.

    bigos2010-09-23 09:37:05
    • yyy czy to TEN bigos wyżej, czy ktoś się podszywa?

      rumburu2010-09-23 13:08:04
      • Nie sądzę - pan Piotr na pewno nie ma czasu na klikanie palcami po klawiaturze, pewnie jest gdzieś w terenie;)

        kulka2010-09-23 13:57:12

  • a kto to prowadził? chodzi mi o tego w okularach na glowie. to ten bomba z rsc?

    kosc2010-09-21 17:33:20
    • maciek bąba z rsc

      druid2010-09-21 18:21:01
      • Dzieki. Teraz juz wiem jak wyglada koles ktory tak smeci z rana w radio:) Tragiczny jest...

        kosc2010-09-21 20:46:03
        • dlaczego?

          paw2010-09-21 21:22:22
          • Dlaczego...:) Madrzy sie, nie wiem jak ta dziewczyna z nim prowadzaca rano w ogole wytrzymuje jego niby inteligentne docinki czy wywody, które są na poziomie jakiegos bufona zakochanego w sobie... o kąciku "Utrudnienia komunikaTywne" zal wspominac... Chyba autorom chodzilo o utrudnienia komunikacyjne, no ale RSC radio jest jakie jest kazdy widzi a raczej niestety slyszy;) Pozdrawiam.

            kosc2010-09-22 14:48:41

  • A kto wpuścił sektę Falun Gong? Tych naszych włodarzy to już zupełnie pogięło?

    RWYE2010-09-21 09:39:32
    • Fajnym samochodem jechali;) I pokój głoszą;>

      cyk2010-09-21 09:43:15
      • ja tez głosze pokój :)))))))))))

        ELLV2010-09-21 10:16:12
        • To załatw sobie jeszcze fajny samochód i w przyszłym roku na święto jedziesz;)

          pawel2010-09-21 10:21:38
          • dobry pomysł, ubiorę się na zielono, wepnę piórko i bedę głosił pokój :))), będę jeszcze rozrzucal kwiatki :)))

            RIBT2010-09-21 10:38:07
            • a skośne oczy masz? bo bez tego może być ciężko...

              pawel2010-09-21 10:40:17
              • ciemne okularki i będzie kool :)

                RAES2010-09-21 11:27:00