skierniewickie.pl

Urodziny Wiedenki [zdjęcia]

Niedziela 04.10.2015

W sobotę 3 października skierniewicka Parowozownia hucznie obchodziła 170-tą rocznicę powstania Kolej Warszawsko-Wiedeńskiej.

Przez niemal całą sobotę można było bezpłatnie zwiedzać zabytki Parowozowni, oglądać wystawy i brać udział w szeregu atrakcji.

 

 

dobry
Ocena:
Komentarze (34)
Dodaj komentarz
  • Jest nieprawdą,że panowie próbowali załatwić posadę w spółce miejskiej dziewczynie jednego z PSLowców (który w dodatku kandyduje)??? A może pięknie komponuje się siłownia z klasycystyczną bryłą kościoła i Dworkiem Gładkowskiej? Włodarze (vide Zona Cezara) są ludźmi na wskroś moralnymi i nigdy nie mięli pozamałżeńskich przygód z innymi kobietami , a wszystkie zamieszczane na forum i w lokalnej prasie informacje są bredniami?? W szpitalu nie ma większych problemów, pacjentki mają dostęp do porodówki na skalę europejską?? Niech każdy sobie sam odpowie... Wszelkiego typu piarowskie zagrywki są pluciem na zwykłych obywateli, Wędka i Grzywka wasz czas się wyczerpuje, nie tylko zawiedliście tysiące zwykłych ludzi, którzy na was oddali głosy , ale jeszcze okazaliście się niekompetentnymi miernotami...

    cit.2015-10-06 22:31:41
    • I cit nie mogłeś tego lepiej ująć, to niemoralna bezwstydna ekipa i niszcząca nasze piękne miasto.

      Won2015-10-08 15:31:13
    • Jedna klika to wszystko. A szpital stał się miejscem żenującego lansu. Facebook, portal, facebook, portal... fotki, uśmieszki, kwiatki i tyle. A w toaletach mydła i papieru nie ma, żarcie okropne, lekarze narzekają, pacjenci narzekają. Ale tak to jest, jak się stawia na lans.

      pacjent2015-10-07 07:42:55
      • Zaraz skończą lansowanie bo wybory za pasem, potem o szpitalu zapomni i Klimczak i Jażdżyk. Ten ostatni to jak by miał honor po tym co o nim w mieście mówią to ze wstydu bym na ulicę nie wyszedł, ale to człowiek bez honoru, więc nic dziwnego

        Bez wstydu i honoru2015-10-07 19:25:07
        • Ale Trąba posłem zostanie i będzie punktował co by nie zapomniał ile obiecał Jażdże aż nastąpi nok aut.

          takamyśl2015-10-07 21:48:25
    • Na razie nie jest tak źle, dla takich jak Ty malkontentów powstała "Polska w ruinie". Wejdź, pooglądaj i zastanów się nad sobą. Choć obecny prezydent nie jest z mojej bajki, to jak sobie przypomnę jak Leszek Trębski wraz z Jabłońską na ostatnim spotkaniu przed wyborami straszyli: "jeśli wybory wygra Jażdżyk to około sto osób z oświaty straci natychmiast pracę" i co? Nic takiego się nie stało. Jeszcze raz, nie jestem tym który głosował na obecnego, ale wolę to niż nieszczęście, cwaniactwo i arogancję które panowało przez osiem lat.

      cypis2015-10-07 07:42:23
      • Bo jesteś czopkiem Jażdżyka, a wiesz gdzie czopki wchodzą......

        Wyluzuj2015-10-08 15:32:48
      • Rzecz jasna moja odpowiedź jest przeznaczona dla "cit.".

        cypis2015-10-07 08:39:47
        • Trąba zostanie posłem tak samo jak został ostatnio prezydentem, tzn. jest nadal prezydentem dla Kardialików, tyle tylko że na wygnaniu. Jeszcze wokanda w sprawie uzdrowiska się nie skończyła i może się okazać że bufon dostanie niekorzystny wyrok.

          koper2015-10-08 07:27:15
          • A dla kogo prezydentem jest Jażdżyk? tylko chyba dla Melonów, Felczaków, Pełków, Widulińskich, Jeków itp... bo na pewno nie dla ,mieszkańców. Trębski może nie był najlepszy, ale bezwarunkowo jak był on to było dla miasta o wiele mniejsze zło niż jest obecnie. Każdy dzień z Jażdżykiem jako prezydentem jest dniem zmarnowanym dla miasta.

            Tyle2015-10-08 15:29:10
          • A się zdziwisz...

            nie pluj, nie pluj na nic trud twój2015-10-08 07:38:13
            • Bandyci nie powinni zostawać posłami. Może by się wtedy łatwiej żyło w tym kraju.

              Do trąbalskich2015-10-08 08:11:22
              • A ci odwagi napompowało, ciekawe czy przed sądem udowodnisz bandyterkę ???

                temida2015-10-08 09:49:35
      • Nie muszę wchodzić na "Polskę w ruinie". Wystarczy, że spojrzę na to, co robi obecna władza miasta. To śmieszne i straszne zarazem.

        odp2015-10-07 07:47:12

  • Jeśli ustawa robi porządek z reklamami zaśmiecającymi środowisko, to rozumiem, że to samo prawo dotyczyć będzie plakatów przedwyborczych z obleśnymi gębami polityków?

    ?!2015-10-06 08:57:39

  • ????? A kogóż to obraziłem mówiąc a raczej pisząc , że PO to obciach,prawdę piszę i mnie wycinacie, żenada ten portal zszedł na tzw. Psy...

    w mieście nie ma rzetelnego dziennikarstwa ja wy rodziny utrzymacie ☺2015-10-05 20:12:06
    • Konstruktywna krytyka mile widziana, tzw. hejt zdecydowanie nie. Niestety trzeba to zrozumieć.

      adm2015-10-05 20:19:37
      • admin nie lubi krytyki na swój temat to zupełnie identycznie jak Jażdżyk. Uważajcie bo dobrała się ekipa i nie wolno ich krytykować, bo zaraz dostaniemy pozwy z kancelarii adwokackiej urzędu miasta.

        micho2015-10-06 08:55:00
        • Dlatego portal traci czytelników. Jest stronniczy, a przez ostatnie miesiące nie ma na nim niczego ciekawego prócz politycznych rozgrywek. Niestety.

          byłyfan2015-10-06 09:01:30
          • A mnie się podoba. W porównaniu do niektórych skierniewickich portali tu i tak jest kultura. I za to Was lubię

            kresowianka2015-10-06 17:39:53
            • Ta kultura, bo brak wolności wypowiedzi

              Żenada i tyle2015-10-06 19:24:08
              • Wolność wypowiedzi nie polega na obrzucaniu wszystkich wkoło błotem. Czytać się tego nie da. Jeśli chcesz mieć pełną wolność wypowiedzi to stań w rynku z megafonem i wyzywaj kogo chcesz od złodziei. Ciekawe jak długo ta wolność wypowiedzi by trwała. A druga sprawa to ciekawe czy wystarczyłoby Ci odwagi na to.

                kresowianka2015-10-06 19:43:01
                • Hola,hola nie wszystkich, tych tylko którym się należy.

                  hyde park2015-10-06 20:19:22
                • Poczytać sobie forum wyborcze Skierniewice, tam są pisane ciekawe rzeczy i nikt nikogo nie ogranicza. Wiadomo że też trafiają się i hejty jak dzieci z przedszkola, ale to pomijam i czytam to co dzieje się w mieście i co ludzie piszą, a niezadowolonych z obecnej władzy jest coraz więcej.

                  Magda2015-10-06 20:00:49
                  • Niezadowolonych z obecnej władzy jest prawie 90% mieszkańców. Ci co są zadowoleni, to jedynie znajomi władzy, klasyczne lizusy lub aspirujący do rządzenia, próbujący się po znajomości wdrapać na jakiś dobrze płatny stołek.

                    obserwator2015-10-07 07:36:08
      • Ale skoro prosisz o konstruktywną krytykę to proszę: szczytem obciachu w towarzystwie jest przyznanie się do głosowania na PO, mam nadzieję, że przy obecnych wyborach aby uniknąć na przyszłość tego wątpliwego szczytu należy zagłosować na inną partię, jak dla mnie na jedynkę, ale tak naprawdę to na każdą byle nie na obciachową, skompromitowaną platformę.

        no ! 2015-10-05 21:13:21
        • PO i PSL to nieudaczniki, na PiS strach głosować bo pomysły Macierewicza są niebezpieczne. Pozostał wybór: lewica, Kukiz i nowoczesna Petru. Z tego co można się zorientować to lewica i nowoczesna ma swoich przedstawicieli w naszym mieście. Wybór pomiędzy PO i PiS, to wybór miedzy rozwolnieniem i sraczka.

          Wojtek Jagiełło2015-10-06 17:36:37
          • Niegłosowanie na PIS to strata głosu i gwarancja, dalszej destrukcji kraju, ten kto tego chce proszę bardzo wolna wola tylko ze świadomością przyłożenia ręki do coraz większej nędzy.Jeżeli chodzi o pana Macierewicza to nie ma czego się bać, to mainstream przedstawia wykrzywiony obraz pana Antoniego, służby działają w ten sam sprawdzony sposób w jaki działały aby Stan Tyminski nie zdobył prezydentury to zostało udowodnione i co poniektórzy przyznali się do tych niecnych czynów, teraz sytuacja się powtarza, i tylko człowiek bez wyobrazni może uwierzyć w te bzdury. Ja osobiście będę głosował na pana Trębskiego, dlatego,że kocham swoją Małą Ojczyzne i chce mieć na to realny wpływ.

            Jaś 2015-10-06 20:15:32
          • Napewno nie Petru bo to to samo co PO, ani Kukiz ani tym bardzie lewica, szkoda głosów bo i tak szans nie mają. Wszyscy moi znajomi i moja rodzina idziemy na PIS

            Tylko PIS2015-10-06 19:26:16
            • Czyli idziesz głosować na rozwolnienie.

              oioioi2015-10-06 19:42:08
              • Ja też z rodziną idę na PIS bo to najlepsza z opcji.

                mirek2015-10-06 19:57:14
      • Krytyka wcale nie musi być konstruktywna,mainstream wymyślił obronę przed niekorzystnymi dla siebie wpisami mianem hejtu i co poniektórzy, mniej używajązy potrzeby zrozumienia brną w tę ślepą uliczkę....tylko współczuć.

        ...ech...2015-10-05 20:52:37

  • Na PO już więcej nie zagłosuj, ale muszę przyznać że p.Radziszewska "rozkłada na łopatki" p.Rutkowską

    K.M.2015-10-05 08:39:38
    • A czym tak rozkłada? Lustereczkiem ze swoją podobizną raz na 4 lata, czy obecnością dwa razy w roku na balu prezydenckim i SŚKOiW? "Szczytem obciachu w towarzystwie jest się przyznać..." Zgoda, wszystko zależy od towarzystwa. Dla mnie szczytem obciachu jest wywieszenie swojego banera na płocie kościoła. Dlaczego prezydent Duda do tej pory nie wyszedł z inicjatywą ustawodawczą zabraniającą in vitro? Na co czeka?

      Lucjusz2015-10-06 07:46:47