skierniewickie.pl

Bartosz Ponichtera wicemistrzem Polski

Wtorek 08.05.2018

Skierniewicki judoka Bartosz Ponichtera wywalczył tytuł Wicemistrza Polski w rozegranych 5 maja w Pile Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzieży w Judo.

Zawodnik MMKS WOJOWNIK Skierniewice wywalczył srebro w kategorii wagowej do 81 kg. Bartek w pierwszej walce miał wolny los, w drugiej wygrał z zawodnikiem z KJ Koka Jastrzębie-Zdrój, w trzeciej o wejście do finału pokonał zawodnika z Gwardii Wrocław, natomiast w finale przegrał z utytułowanym już zawodnikiem nie tylko na arenach krajowych ale i zagranicznych z Sebastianem Marcinkiewiczem z Gwardii Wrocław.

W wadze do 90 kg nie udało się wywalczyć medalu Michałowi Gołębiewskiemu, który uplasował się na 12 miejscu.

W klasyfikacji medalowej WOJOWNIK" Skierniewice uplasował się na bardzo dobrym 9 miejscu, natomiast w klasyfikacji punktowej na 14 miejscu.