skierniewickie.pl

I Eliminacje Skierniewickiego Rajdu Samochodowego RAJD WIOSNY

Wtorek 14.05.2019

Po prawie trzyletniej przerwie powracają Skierniewickie Rajdy Samochodowe. W najbliższą niedzielę, 19 maja ruszają I eliminacje do Skierniewickiego Rajdu Samochodowego "Rajd Wiosny".

Od Organizatorów:
„I eliminacja Skierniewickiego Rajdu Samochodowego "Rajd Wiosny" powraca po prawie trzy letniej przerwie. Cały sezon składać się będzie z czterech eliminacji, a 19 maja rozegrany zostanie „Rajd Wiosny" I eliminacja Skierniewickiego Rajdu Samochodowego o Puchar Prezesa firmy U-Car rozpoczynająca XIX edycję Skierniewickich Rajdów Samochodowych. Trasa rajdu liczyć będzie około 40 km i składać się będzie z sześciu prób o nawierzchni betonowo (40%) – szutrowej (60%). Próby sprawnościowe usytuowane będą na terenie firm: Sfamasz - dwie próby oraz na terenie przy ul. Skłodowskiej-Curie 152, skąd rozpocznie się oficjalny start o godz .9.30. W tym miejscu pragniemy poinformować, że wszystkie próby były wyrównywane i nie będzie problemu z nawierzchnią. Jednocześnie informujemy, że próby będą tak usytuowane, aby zawodnicy nie musieli dużo jeździć z jednej na drugą. Głównymi sponsorami rajdu są firma olejowa Castrol oraz firma U-Car, które wyraziły chęć sponsorowania całej edycji. Zapowiada się więc ciekawy sezon. Komandorem rajdu będzie Maciej Wisławski.

Zapisy można dokonać po przez wysłanie zgłoszenia mailem na adres: kcmedia@op.pl tam też otrzymacie pozostałe informacje dotyczące zapisów. Zgłoszenia można wysyłać do dnia 18 maja do godz.12.00 lub w dniu rajdu od godziny 8.00 do 9.15.

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz