skierniewickie.pl

Rawa Maz.: Pierwszy Noworoczny Turniej Młodych Widzewiaków

Poniedziałek 25.01.2010UM Rawa Maz.
W sobotę 16 stycznia 2010 r. w hali sportowej "Milenium" w Rawie Mazowieckiej odbył się Pierwszy Noworoczny Turniej Młodych Widzewiaków "RAWA CUP 2010", w którym główną nagrodę stanowił puchar ufundowany przez Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka oraz Puchar Prezesa Fundacji Widzew Łódź "Akademia Futbolu". Organizatorami turnieju byli kibice Widzewa z Rawy Mazowieckiej, którym pomoc y udzielił również Urząd Miasta.

Turniej cieszył się zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjów nie tylko z Rawy Mazowieckiej, ale również z całego powiatu. Udział wzięło w nim 20 drużyn, które rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych:  szkoły podstawowe oraz gimnazja. Rywalizacja toczyła się najpierw w grupach systemem każdy z każdym, a następnie systemem pucharowym.
W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła drużyna "Czerwono-Biało-Czerwoni", która w finale pokonała "Przyjaciół Widzewskiej Warszawy". Trzecie miejsce zajęła "Widzewska Rawa".
W kategorii szkół gimnazjalnych zwycięzcami zostali piłkarze "Rawa Team", którzy pokonali drużynę "STS Cielądz I". Trzecie miejsce zajęła również drużyna z Cielądza: "STS Cielądz II".