skierniewickie.pl

Udany występ zawodników Wojownika

Poniedziałek 26.11.2018

Świetnie spisali się zawodnicy MMKS Wojownik Skierniewice podczas ostatniego weekendu na zawodach w Łodzi i Oleśnicy.

Podczas Otwartego Andrzejkowego Turnieju Dzieci i Młodzików, rozegranego w sobotę 24 listopada w Łodzi młodzi zawodnicy zdobyli trzy pierwsze i jedno drugie miejsce:

1 miejsca w swych kat. wagowych zajęli: Oktawia Ciesielska w kategorii młodzików oraz Mieszko Płotkowiak i Bartosz Szturomski w kategorii dzieci.
2 miejsce przypadło Dawidowi Kowara. Dwóch zawodników - Adam Kędziora, Franciszek Popkowicz zajęło 5 miejsca.

Dzień później w niedzielę 25 listopada w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Międzynarodowych Mistrzostwa Oleśnicy, Mateusz Bolimowski zajął 3 miejsce zdobywając brązowy medal w wadze do 90 kg, natomiast jego koleżanka Gabriela Suchecka uplasowała się na 5 miejscu w kategorii do 52 kg.