skierniewickie.pl
Dzisiaj siedem filmów, które w długi weekend będziemy mogli oglądać na ekranach polskich kin, a wśród nich polska komedia romantyczna „Listy do M”. Warto również zwrócić uwagę na kolejny obraz braci Dardenne "Chłopiec na rowerze".
W tej audycji powiemy m.in. o nowej produkcji Stevena Spielberga pt.  „Przygody Tintina”, ale to oczywiście nie wszystkie nowości, które już w ten weekend będziemy mogli oglądać w polskich kinach.
W tym magazynie kinowym powiemy o 6 nowościach, które już wkrótce będzie można oglądać w polskich kinach, a wśród nich m.in. nowy film Przemysława Adamskiego "Noise", trhiller "Klatka", dramat "Habemus papam - mamy papieża".
W tym odcinku aż 9 filmów, które można już oglądać w polskich kinach.
„Giganci ze stali”, „Trzej muszkieterowie” w 3D i „Baby są jakieś inne” Marka Koterskiego to tylko trzy z pięciu nowych filmów, które możemy od tego weekendu oglądać w polskich kinach. W tej audycji omówimy je wszystkie.
W tym odcinku o czterech premierach kinowych w tym tygodniu, a wśród nich rumuński dramat „Wtorek po świętach”. 
W tym odcinku magazynie powiemy o czterech premierach, a wśród nich hiszpański dramat pt. Mapa dźwięków Tokio.
W dzisiejszym odcinku na początek wrócimy do roku 1969 i przypomnimy czechosłowacki dramat psychologiczny „Palacz zwłok”, który wraz z kolejnymi siedmioma premierami już w nadchodzący weekend.