skierniewickie.pl
Skierniewice
Miasto Skierniewice podpisało umowę na przebudowę ulic na osiedlu Halinów w Skierniewicach. W ciągu 7 dni wykonawca ma przedstawić harmonogram prac.
Skierniewice
Stosując najnowsze rozwiązania, zarówno pod względem wykorzystywanych narzędzi, jak i materiałów, regulację włazów można przeprowadzić szybko, dokładnie i jednocześnie efektywnie.
Skierniewice
Energetyka Cieplna Sp. z o.o. informuje, że w terminie od 02 sierpnia do 08 sierpnia 2021r. nastąpi planowana przerwa remontowa i związany z tym brak dostawy energii cieplnej na potrzeby podgrzania ciepłej wody użytkowej.
Skierniewice
Na początku lipca br. do siedziby Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN" sp. z o.o. został dostarczony samochód specjalistyczny marki Iveco Daily. Pojazd ten to mobilne pogotowie techniczne- warsztat, który pozwoli pracownikom spółki na sprawną eksploatację przepompowni ścieków zlokalizowanych na terenie miasta Skierniewice.
Skierniewice
Skierniewicki samorząd pozyskał właśnie 100 tys. zł w ramach programu „Infrastruktura Sportowa Plus". Pieniądze pozwolą zmniejszyć koszty renowacji boisk i budowy systemu nawodnienia na obiekcie przy ul. Nowobielańskiej.
Skierniewice
Energetyka Cieplna kontynuuje budowę wysokosprawnej kogeneracji w oparciu o silniki gazowe o mocy elektrycznej 8 MWe i termicznej 8 MWt. Budowa kogeneracji to inwestycja, która zmierza do utworzenia elektrociepłowni na bazie obecnie funkcjonujących instalacji. Silniki gazowe będą wytwarzały zarówno energię cieplną, jak i elektryczną.
Skierniewice
Skierniewicka policja zatrzymała 44-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 80 gramów amfetaminy. Grozi mu za to do 10 lat więzienia.
Skierniewice
Nowy parking przy Jagiellońskiej, dodatkowe miejsca parkingowe przy CEKiS oraz na ul. Mickiewicza – skierniewicki samorząd inwestuje w poszerzenie infrastruktury dla parkowania pojazdów w mieście.