skierniewickie.pl

Zmiany organizacji ruchu w ulicach Piłsudskiego i Kozietulskiego

Środa 21.04.2021

Realizacja drogowej inwestycji w ulicy Zwierzynieckiej wkracza w kolejny etap. Od poniedziałku wykonawca rozpocznie budowę ronda na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Kozietulskiego. Prace związane są ze zmianą organizacji ruchu.

Od poniedziałku (26.04.2021 r.) na ulicach Piłsudskiego i Kozietulskiego (odcinek od Pałacu Ślubów do Ronda im. Ireny Repp) wprowadzony został ruch jednokierunkowy, z kierunkiem ruchu od Pałacu Ślubów do wspomnianego ronda. Zmiany związane są z realizacją inwestycji i przystąpieniem wykonawcy do budowy ronda, które będzie usytuowane u zbiegu ulic Piłsudskiego i Kozietulskiego. Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała przez okres trzech trzech miesięcy, do czasu uruchomienia nowego ronda.

W związku ze zmianą organizacji ruchu, zmiany w kursowaniu autobusów zapowiada także Miejski Zakład Komunikacji. Reorganizacja dotyczy linii autobusowych nr 3 oraz 8 i będzie obowiązywała również od 26 kwietnia.

Linia nr 3 z ul. Strobowskiej

w kierunku Mokrej Prawej: Strobowska - Batorego - al. Niepodległości - Rawska - Jagiellońska, dalej po trasie.
w kierunku ul. Strobowskiej bez zmian.
Linia nr 8 z ul. Przemysłowej

w kierunku ul. Makowskiej: do ul. Rawskiej bez zmian, następnie: Rawska/Mszczonowska - Jagiellońska - Prymasowska - Nowomiejska, dalej po trasie.
w kierunku oś. Widok bez zmian.

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz