skierniewickie.pl

„nieIDEALNE”- wernisaż wystawy fotografii

Środa 14.10.2020

W najbliższy piątek 16 października, w holu Kinoteatru Polonez odbędzie się wernisaż wystawy Moniki Umańskiej pt. „nieIDEALNE".

"Pomysł na projekt „nieIDEALNE" został stworzony z myślą o nas: kobietach, matkach, córkach i przyjaciółkach. Nie o kobietach z Instagrama i Facebooka, które widzimy na co dzień w telefonach i oglądamy ich piękne, idealne ciała, ale o kobietach, które spotykamy codziennie na ulicach miast, o kobietach, które mierzą się codziennie ze swoim życiem. Wiele z nas ma problem z poczuciem własnej wartości ze względu na swój stan psychiczny czy wygląd fizyczny. W tym projekcie chciałabym pokazać, że każda z nas jest piękna i niesamowita, bo nieIDEALNA, ale dzięki temu wyjątkowa i jedyna w swoim wydaniu.

Mam to szczęście, że fotografia to nie tylko mój zawód, ale także pasja. Uwielbiam swoją pracę i towarzyszące jej emocje. Na co dzień jestem mamą Mai, dzięki której odkryłam, że fotografia to moje drugie ja. To właśnie zdjęciami wyrażam siebie, swoją wrażliwość "  – Monika Umańska, autorka wystawy

Początek wernisażu godz. 18.00
Wstęp wolny
Kinoteatr Polonez, ul. Wita Stwosza 2/4 w Skierniewicach

 

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz