skierniewickie.pl

Reklama


Regionalny serwis informacyjny www.skierniewickie.pl powstał w styczniu 2010 roku. Od początku jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, ważnego i zaskakującego. Stawiamy na rozwój i rzetelne informacje. Swoim zasięgiem obejmujemy takie miasta jak: Skierniewice, Łowicz, Żyrardów, Rawa Mazowiecka, Mszczonów, Brzeziny oraz okoliczne miejscowości.

Od początku istnienia serwisu staramy się być zawsze tam, gdzie bije puls lokalnej społeczności. Konsekwentnie budujemy markę Skierniewickie.pl poprzez wsparcie dla wszelkiego rodzaju inicjatyw społecznych, chętnie również promujemy wartościowe imprezy kulturalne poprzez patronowanie im i zdawanie szczegółowych relacji przy pomocy tekstu, zdjęć i materiałów video. 

 
O tym, że aby zaistnieć na rynku należy być przede wszystkim WIDOCZNYM, nie trzeba już dziś nikogo przekonywać. Co z tego, że Państwa firma oferuje profesjonalną usługę czy produkt jeśli nikt o niej nie wie? Serwis informacyjny Skierniewickie.pl to umożliwia. Serwis dociera nie tylko do użytkowników okolicznych miast i miejscowości. Źródłem 30% miesięcznych odwiedzin serwisu są również dwie największe okoliczne aglomeracje: Łódź i Warszawa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno standardowej, jak i niestandardowej reklamy:
    


Już teraz możemy pochwalić się następującymi osiągnięciami:
•    ponad 100 000 odsłon serwisu miesięcznie
•    1000-1500 odwiedzin unikalnych użytkowników (UU) dziennie  i ok. 30 000 - 40 000 miesięcznie
•    wysoka rozpoznawalność wśród mieszkańców regionu między Łodzią i Warszawą
•    ponad 5800 użytkowników na Facebooku

Mamy przyjemność zaproponować Państwu następujące formy zarówno standardowej jak i niestandardowej reklamy Państwa firmy:

•   Banery reklamowe
•   Artykuł sponsorowany
•   Sponsoring materiałów video
•   Produkcja materiałów video – prezentacja eventów i firm na zlecenie klienta

Tradycyjne banery reklamowe


Ta forma reklamy jest nadal popularna wśród przedsiębiorców chcących być widocznymi na rynku. Miejsc, w których może się wyświetlać Państwa baner mamy na naszej stronie kilkadziesiąt. Pełne możliwości umieszczania banerów na stronie głównej Skierniewickie.pl obrazuje poniższa makieta:


Artykuł sponsorowany – prezentacja firmy

Nasz dziennikarz przygotuje ciekawy artykuł o Państwa firmie w formie opisowej informacji ukazującej pełen zakres oferowanych usług lub produktów, lub w formie wywiadu. Do artykułu załączamy profesjonalną fotogalerię przedstawiającą Państwa firmę. Artykuł ten będzie umieszczony w naszym dziale Skierniewice/Firmy, instytucje wraz z danymi kontaktowymi firmy. Prezentacja ta będzie również wysoko notowana w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe określone dla Państwa firmy. Prezentacja pozostaje wyeksponowana również na naszej stronie głównej przez okres 1 tygodnia. Tę formę promocji obrazuje przykład m.in. Centrum Nauki i Biznesu ŻAK:
•    Przygotowanie i umieszczenie artykułu o firmie wraz z fotogalerią:


Całość prezentacji można oglądać pod tym linkiem (fotogaleria po kliknięciu na zdjęcie):
http://www.skierniewickie.pl/naszeskierniewice/edukacja/Skierniewice_Centrum_Nauki_i_Biznesu_ZAK,2664.html


Dzięki dobrej optymalizacji serwisu Skierniewickie.pl w najpopularniejszej na świecie wyszukiwarce Google informacje o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK wyświetlają się w czołówce wyszukiwania. Artykuł ten wysyłamy również newsletterem do naszych użytkowników (obecnie ok. 1000 adresów e-mailowych). Na życzenie Państwa firmę zaprezentujemy również na naszym profilu na Facebooku (ponad 5800 użytkowników): http://www.facebook.com/pages/Portal-Skierniewice/ 

Sponsoring materiałów video

- Wykonamy reklamę video, którą umieścimy przed naszymi reportażami;
- Nasze filmy mają stałą pozycję w sieci, dzięki czemu Państwa reklama będzie  dostępna dla użytkowników wyszukiwarki Google w każdej chwili;
 
 
W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji i dopasowania naszej oferty do Państwa oczekiwań prosimy o kontakt:
Skierniewickie.pl

tel. 883 96 99 77
info@skierniewickie.pl