skierniewickie.pl

Reklama


Regionalny serwis informacyjny www.skierniewickie.pl powstał w styczniu 2010 roku. Od początku jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, ważnego i zaskakującego. Stawiamy na rozwój i rzetelne informacje. Swoim zasięgiem obejmujemy takie miasta jak: Skierniewice, Łowicz, Żyrardów, Rawa Mazowiecka, Mszczonów, Brzeziny oraz okoliczne miejscowości.

Od początku istnienia serwisu staramy się być zawsze tam, gdzie bije puls lokalnej społeczności. Konsekwentnie budujemy markę Skierniewickie.pl poprzez wsparcie dla wszelkiego rodzaju inicjatyw społecznych, chętnie również promujemy wartościowe imprezy kulturalne poprzez patronowanie im i zdawanie szczegółowych relacji przy pomocy tekstu, zdjęć i materiałów video. 

 
O tym, że aby zaistnieć na rynku należy być przede wszystkim WIDOCZNYM, nie trzeba już dziś nikogo przekonywać. Co z tego, że Państwa firma oferuje profesjonalną usługę czy produkt jeśli nikt o niej nie wie? Serwis informacyjny Skierniewickie.pl to umożliwia. Serwis dociera nie tylko do użytkowników okolicznych miast i miejscowości. Źródłem 30% miesięcznych odwiedzin serwisu są również dwie największe okoliczne aglomeracje: Łódź i Warszawa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno standardowej, jak i niestandardowej reklamy:
    


Już teraz możemy pochwalić się następującymi osiągnięciami:
•    ponad 100 000 odsłon serwisu miesięcznie
•    1000-1500 odwiedzin unikalnych użytkowników (UU) dziennie  i ok. 30 000 - 40 000 miesięcznie
•    wysoka rozpoznawalność wśród mieszkańców regionu między Łodzią i Warszawą
•    ponad 5800 użytkowników na Facebooku

Mamy przyjemność zaproponować Państwu następujące formy zarówno standardowej jak i niestandardowej reklamy Państwa firmy:

•   Banery reklamowe
•   Artykuł sponsorowany
•   Sponsoring materiałów video
•   Produkcja materiałów video – prezentacja eventów i firm na zlecenie klienta

Tradycyjne banery reklamowe


Ta forma reklamy jest nadal popularna wśród przedsiębiorców chcących być widocznymi na rynku. Miejsc, w których może się wyświetlać Państwa baner mamy na naszej stronie kilkadziesiąt. Pełne możliwości umieszczania banerów na stronie głównej Skierniewickie.pl obrazuje poniższa makieta:


Artykuł sponsorowany – prezentacja firmy

Nasz dziennikarz przygotuje ciekawy artykuł o Państwa firmie w formie opisowej informacji ukazującej pełen zakres oferowanych usług lub produktów, lub w formie wywiadu. Do artykułu załączamy profesjonalną fotogalerię przedstawiającą Państwa firmę. Artykuł ten będzie umieszczony w naszym dziale Skierniewice/Firmy, instytucje wraz z danymi kontaktowymi firmy. Prezentacja ta będzie również wysoko notowana w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe określone dla Państwa firmy. Prezentacja pozostaje wyeksponowana również na naszej stronie głównej przez okres 1 tygodnia. Tę formę promocji obrazuje przykład m.in. Centrum Nauki i Biznesu ŻAK:
•    Przygotowanie i umieszczenie artykułu o firmie wraz z fotogalerią:


Całość prezentacji można oglądać pod tym linkiem (fotogaleria po kliknięciu na zdjęcie):
http://www.skierniewickie.pl/naszeskierniewice/edukacja/Skierniewice_Centrum_Nauki_i_Biznesu_ZAK,2664.html


Dzięki dobrej optymalizacji serwisu Skierniewickie.pl w najpopularniejszej na świecie wyszukiwarce Google informacje o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK wyświetlają się w czołówce wyszukiwania. Artykuł ten wysyłamy również newsletterem do naszych użytkowników (obecnie ok. 1000 adresów e-mailowych). Na życzenie Państwa firmę zaprezentujemy również na naszym profilu na Facebooku (ponad 5800 użytkowników): http://www.facebook.com/pages/Portal-Skierniewice/ 

Sponsoring materiałów video

- Wykonamy reklamę video, którą umieścimy przed naszymi reportażami;
- Nasze filmy mają stałą pozycję w sieci, dzięki czemu Państwa reklama będzie  dostępna dla użytkowników wyszukiwarki Google w każdej chwili;

Film relacjonujący festiwal Skierniewicer 2012 miał prawie 4 000 odsłon w serwisie Skierniewickie.pl, ponad 1 300 w serwisie YouTube oraz zobaczyło go ponad 5800 użytkowników serwisu Facebook:


Przykładowa reklama umieszczone przed reportażem:
>Spot zapowiadający największe skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw wykonany na zlecenie Klienta: 
Film video promujący organizowaną przez Państwo imprezę 

Ta forma promocji staje się szczególnie popularna. Filmy takie służą organizatorom imprez nie tylko do promocji wśród lokalnej społeczności (promujemy je również w serwisie Skierniewickie.pl) i podnoszeniu prestiżu imprezy, ale przede wszystkim są czytelnym sygnałem dla sponsorów imprezy wskazującym im, że warto wspierać takie eventy. Dzięki temu starając się o kolejnych sponsorów na kolejne imprezy ich Organizator dysponuje dokumentacją video ekspozycji sponsorów na samej imprezie. Podobne produkcje wykonaliśmy np. dla skierniewickiego oddziału WOPR:Lub dla klubu judo MMKS Wojownik Skierniewice


Produkcja materiałów video  - prezentacja firmy na zlecenie klienta


Krótkie filmy o charakterze reportażowym, które obok ciekawej i przyciągającej uwagę treści merytorycznej, przedstawiają Państwa produkt, usługę lub markę. Ta forma promocji jest znacznie skuteczniejsza i tańsza niż tradycyjna reklama. Wyprodukowany w ten sposób film lub cykl programów można nie tylko zamieszczać na swojej stronie internetowej i posługiwać się nim w kampaniach promocyjnych. Ponieważ coraz więcej Polaków ma stały dostęp do szerokopasmowego Internetu, a więc powstaje również coraz więcej telewizji internetowych, portale internetowe o informacyjnym charakterze (jak np. Onet, Interia) także uruchamiają działy TV. Oznacza to, iż potrzebują contentu, który pozyskują z zewnątrz. Dlatego jest to szansa na umieszczanie wyprodukowanych dla Państwa filmów na tych właśnie portalach bez dodatkowych kosztów. Film daje efekt większy od tradycyjnego baneru reklamowego, a koszt jego produkcji jest niższy (zważywszy, iż film można umieszczać na wielu portalach równocześnie). Przykładem może być film making of reklamy z Wojciechem Szczęsnym wykonany dla firmy Pepsi:


 
 
W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji i dopasowania naszej oferty do Państwa oczekiwań prosimy o kontakt:

Skierniewickie.pl
tel. 883 97 77 66
tel. 883 96 99 77