skierniewickie.pl
5-6 listopada do Skierniewic zawitają najlepsi tancerze w kraju, a wszystko za sprawą organizowanych Mistrzostw Polski w Sporcie Tanecznym pod auspicjami Polskiego Związku Tanecznego oraz Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego.
Skierniewice
Wszystkich Skierniewiczan zapraszamy w najbliższą niedzielę 12 czerwca nad Zalew Zadębie. Gdzie już od godz. 15.00 rozpocznie się Dzień Baniek Mydlanych a o godz. 17.30 Święto kolorów Holiki.
Skierniewice
W najbliższą niedzielę 29 maja w Skierniewicach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla najmłodszych. Park miejski zamieni się w kosmiczną przestrzeń wypełnioną atrakcjami.
Skierniewice
Wielkimi krokami zbliża się 19. edycja Festiwalu Muzyki Romantycznej w Skierniewicach. W dniach 11-14 listopada 2021, w trzech lokalizacjach: Muzeum Historycznym Skierniewic, Kinoteatrze Polonez i Państwowej Szkole Muzycznej w Skierniewicach, będzie można zasłuchać się w kojących dźwiękach muzyki klasycznej.
Skierniewice
Od poniedziałku 25 października przez 3 kolejne dni trwać będzie Replika 14. Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską". 
Skierniewice
W sobotę 30 października na deskach małej Sali Kinoteatru Polonez odbędzie się koncert jazzowy inaugurujący kolejny sezon koncertowy Klubu jazzowego SWING. Koncert zarazem wpisuje się w tradycję klubowych Zaduszek jazzowych.
W piątek 22 października zapraszamy na III edycję akcji „JAK DBAM TAK MAM" – profilaktyka raka piersi organizowanej przez Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach oraz Miasto Skierniewice.
Skierniewice
W czwartek 28 października o godz. 18.00, w Klubie Konstancja działającym przy Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Podróże bliższe i dalsze. O podróży intuicyjnej z zakupionym biletem w jedną stronę opowie Michał Szczęśniak autor książki „Podróż Intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach".