skierniewickie.pl
Skierniewice
W czwartek 22 lutego w kinoteatrze Polonez odbędzie się spektakl warszawskiego Teatru Capitol pt. „Czy TY to TY".
Skierniewice
Już po raz trzeci Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza do udziału w konkursie „Małe Granty Kultury".
Skierniewice
W piątek 9 lutego, na zakończenie ferii zimowych na hali OSiR nr 1 przy ul. Pomologicznej odbędzie się Bal Karnawałowy dla dzieci.
Skierniewice
W dniach 7 i 8 lutego w ramach Młodzieżowego Klubu Filmowego Kinofeel odbędzie się projekcja Najlepszych Niezależnych Krótkich Filmów Świata wyróżnionych podczas 11. edycji Festiwalu Grand Off.
Skierniewice
W piątek 2 lutego w Sali kameralnej Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbędzie się koncert Piotra Machalicy „Mój ulubiony Młynarski".
Skierniewice
Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na pierwszy w 2018 roku koncert w ramach Klubu jazzowego SWING. W piątkowy wieczór 26 stycznia, w murach Sali Strakacza zabrzmi blues w najlepszym, mistrzowskim wykonaniu. Gościem Klubu Jazowego SWING będzie jeden z najwybitniejszych polskich gitarzystów – Leszek Cichoński.
Skierniewice
W najbliższy czwartek 25 stycznia w kawiarni Open Cafe rusza nowy cykl spotkań muzycznych skierowany do wszystkich, którzy chcą kreatywnie spędzić wolny czas śpiewając, grając, tańcząc czy recytując.
Skierniewice
Od poniedziałku 29 stycznia przez dwa kolejne tygodnie w województwie łódzkim trwać będą długo wyczekiwane ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Przedstawiamy propozycje dla dzieci i młodzieży na spędzenie czasu wolnego w skierniewickich oddziałach biblioteki.