skierniewickie.pl
Skierniewice
W piątek 25 czerwca przy Bulwarze Przyjaźni Polsko-Francuskiej odbędzie się wydarzenie – Noc Kupały zwaną Nocą Świętojańską.
Skierniewice
W najbliższy piątek 18 czerwca, w Altanie Parku Miejskiego w Skierniewicach odbędzie się pierwszy koncert plenerowy po długiej przerwie. Na scenie zobaczymy formację O.P. New Orleans Blues Band.
Skierniewice
Już w najbliższą sobotę 15 maja odbędzie się Ogólnopolska Noc Muzeów 2021, w którą włączyły się również skierniewickie instytucje kultury a w szczególności Muzeum Historyczne Skierniewic. Mimo, iż będzie miała nieco inny przebieg, dostosowany do warunków wynikających z pandemii COVID-19., nie zabraknie atrakcji przygotowanych dla zwiedzających.
Skierniewice
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom widzów Kinoteatr Polonez zaprasza na seans plenerowy francuskiej komedii pt. „Dusigrosz", który odbędzie się przed budynkiem kina w najbliższą sobotę 15 maja o godz. 21.00 .
Skierniewice
Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze wydarzenie skierniewickiej sceny muzycznej. W najbliższą sobotę 8 maja odbędzie się 20. edycja Rock May Festival online. Organizatorem imprezy jest Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.
Skierniewice
Międzynarodowy Dzień Tańca zbliża się wielkimi krokami. Odbędzie się już 29 kwietnia. Co ciekawe dzień obchodów wybrano na pamiątkę chrztu francuskiego tancerza i choreografa Jeana-Georges'a Noverre'a. Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach planuje świętować tę wyjątkową okazję przez kilka dni.
Skierniewice
W czwartek 25 marca o godz. 19.00 na kontach społecznościowych Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbędzie się wernisaż wystawy pocztówek z kolekcji: M. Lipskiej-Szpunar, M. Bartosiewicz, M. Węgrzynowicza, M. Pierzankowskiego.
Skierniewice
Jeśli lubisz śpiewać, jeśli grasz na instrumencie to ten konkurs jest dla ciebie. Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach ogłasza konkurs muzyczny „Śpiewamy nasze ulubione piosenki świąteczne".