skierniewickie.pl
Skierniewice
W najbliższą środę 31 maja w Sali kameralnej Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się koncert pt. „Do grającej szafy grosik wrzuć" w ramach projektu „Koncert dla mojego miasta" odbywającego się pod opieką artystyczną Andrzeja Koryckiego i Marcina Fibicha.
Skierniewice
W najbliższą sobotę 27 maja, w kinoteatrze Polonez z okazji zbliżającego się święta wszystkich dzieci odbędzie się XI Dzień Dziecka.
Skierniewice
26 czerwca na scenie Kinoteatru Polonez odbędzie się przedpremierowy spektakl warszawskiego teatru Capitol pt. "SKOK W BOK".
Skierniewice
W sobotę 20 maja, rozpocznie się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Noc Muzeów". Jak co roku, włączą się w nią miejskie instytucje kultury. W programie znajdziemy m.in. wystawy, koncerty, projekcje filmowe, nocny spacer po mieście oraz zwiedzanie wybranych obiektów.
Skierniewice
W najbliższy czwartek 18 maja w Sali kameralnej Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbędzie się spotkanie z podróżnikiem Michałem Stępniewskim.
Skierniewice
W najbliższy piątek, 12 maja w ramach XXXIV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Odnalezionej w Izbie Historii Skierniewic odbędzie się koncert austriackiego muzyka, wirtuoza gry na cytrze Martina Mallaun.
We wtorkowy wieczór 9 maja Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem - satyrykiem, felietonistą, tekściarzem, poetą.
Skierniewice
W czwartek 27 kwietnia, w Sali kameralnej Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Grafika Świata – Podróże bliższe i dalsze. Tym razem o polskiej Dolinie Biebrzy i Biebrzańskich Bagnach - ostatnich dzikich mokradłach Europy opowie Sebastian R. Bielak.