skierniewickie.pl
Skierniewice
16 grudnia w skierniewickiej hali OSiR odbędzie sie koncert legendarnej grupy Dżem.
Skierniewice
W piątek, 1 grudnia dla wszystkich miłośników jazzu w sali Strakacza Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbędzie się kolejny koncert w ramach Klubu jazzowego SWING. Tym razem w posłuchamy grupy Joanna Morea Quartet.
Skierniewice
Już dzisiaj 17 listopada o godz. 18.00 w Sali kameralnej Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się koncert pn. „ZaROCKuj w mieście". Na scenie zobaczymy 3 rockowe kapele m.in. Radioaktywny Świat, Szum Butów Stróża, Bez Recepty.
Skierniewice
W sobotę, 25 listopada w Akademii Twórczości działającej przy CKiS w Skierniewicach odbędą się warsztaty poświęcone szydełkowym ozdobom choinkowym.
Skierniewice
W najbliższą niedzielę 12 listopada w Kinoteatrze Polonez, w ramach XV Festiwalu Muzyki Romantycznej odbędzie się koncert Orkiestry Kameralnej Filharmonii Narodowej.
Listopad 2017 roku w Teatrze Wielkim w Łodzi zdecydowanie należy do Stanisława Moniuszki. W tym miesiącu – historycznie ważnym dla narodu polskiego – łódzka publiczność ma okazję zapoznać się z dwoma wybitnymi dziełami rodzimego kompozytora, które określa się mianem oper narodowych: 5 listopada ze „Strasznym Dworem", a 10, 11, 14 i 28 listopada – „Halką".
Skierniewice
10 listopada w Kinoteatrze Polonez, w ramach Festiwalu Muzyki Romantycznej odbędzie się koncert światowej sławy trio akordeonowego Motion Trio
Skierniewice
W piątkowy wieczór, 27 października w kinoteatrze Polonez w Skierniewicach odbyła się niecodzienna impreza – 25-lecie pracy artystycznej Witolda MARVI Marjańskiego.