skierniewickie.pl
Skierniewice
29 kwietnia z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu odbędzie się wyjątkowy koncert. Na scenie kinoteatru Polonez wystąpi „Natalia Kukulska & Atom String Quartet" z towarzyszeniem Michała Dąbrówki.
Skierniewice
30 marca o godz. 18 w siedzibie Regionalnej Akademii Twórczej Przedsiębiorczości odbędzie się wernisaż V już wystawy z serii Nasze Kolekcje.
Skierniewice
19 kwietnia kinoteatr Polonez zaprasza na spektakl pt. „Szklana menażeria" w wykonaniu Lubuskiego Teatru z Zielonej Góry.
Skierniewice
W czwartek, 23 marca w sali kameralnej CKiS odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Grafika Świata – Podróże bliższe i dalsze. O indonezyjskiej wyprawie na odległe archipelagi i w rejony zamieszkałe przez grupy etniczne o unikatowych zwyczajach opowie podróżniczka Anna Jaklewicz.
Skierniewice
Izba Historii Skierniewic zaprasza na koncert w wykonaniu duetu absolwentek Akademii Muzycznej w Łodzi. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę, 19 marca.
Skierniewice
W najbliższą niedzielę 12 marca w kinoteatrze Polonez odbędzie się musical pt. „Damą być" w wykonaniu młodych tancerzy z Grupy Artystycznej" UNDERGROUND KIDS".
Skierniewice
W piątek 10 marca w Sali Strakacza Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbędzie się koncert Wojciech Pulcyn Quartet.
Skierniewice
Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach zaprasza na wieczór poezji Jak to jest być człowiekiem – poezja Anny Kamieńskie, 22 marca na godzinę 18:00. Wstęp wolny.