skierniewickie.pl
Skierniewice
W czwartek, 27 lutego w holu Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Podróże bliższe i dalsze. O wędrówce wielorybów od zimnej Antarktyki po tropikalne wody Południowego Pacyfiku opowie podróżnik, fotograf i żeglarz – Marek Kramarczyk.
Skierniewice
Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na kolejny koncert w ramach Klubu jazzowego SWING.
Skierniewice
W czwartek 20 lutego w Kinoteatrze Polonez wystąpi kabaret Ani Mru Mru w najnowszym cyrkowym programie - Cirque de Volaille.
Skierniewice
W najbliższą sobotę, 8 lutego w Sali kameralnej CKiS odbędzie się spotkanie poświęcone pamięci Roberta Paluchowskiego założyciela Teatru Realistycznego.
Skierniewice
W sobotę 8 lutego w Kinoteatrze Polonez odbędzie się koncert „Pokazy Mistrzów 2 Akademii Tańca 4-20″.
Skierniewice
W najbliższą niedzielę, 19 stycznia w Muzeum Historycznym Skierniewic odbędzie się koncert pt. "Wielkie gwiazdy XX-lecia międzywojennego" połączony z wernisażem wystawy "W melodii jest siła zaklęta. Polscy twórcy estrady w XX-leciu międzywojennym".
Skierniewice
W piątek 31 stycznia, w kinoteatrze Polonez odbędzie się Charytatywny Koncert Serc dla Małgorzaty Jacaszek-Piekarskiej, podczas którego wystąpią artyści polskiej sceny m.in. Tamara Arciuch, Justyna Panfilewicz, Bartosz Opania, Adam Fidusiewicz czy Bartłomiej Kasprzykowski.
Skierniewice
W czwartek, 23 stycznia w Sali kameralnej Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Podróże bliższe i dalsze. Tym razem o Wyspie Wolin opowie Sebastian Bielak.