skierniewickie.pl
Skierniewice
W piątkowy wieczór 27 kwietnia, w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, w Kinoteatrze Polonez odbędzie się koncert Anny Marii Jopek. Koncert odbędzie się w ramach Klubu jazzowego SWING oraz z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu wypadającego 30 kwietnia.
Skierniewice
W czwartkowe popołudnie, 26 kwietnia, w Sali kameralnej Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Podróże bliższe i dalsze. Tym razem o Alasce krainie zimna opowie Małgorzata Zakrzewska.
Skierniewice
Stowarzyszenie Grupa Teatralna Banana Perwers oraz Klub Oaza zapraszają 14 kwietnia o godzinie 19 00 na Bananowy Wieczór z Absurdem.
Skierniewice
Akademia Twórczości działająca przy Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach w ramach cyklu „Akademia Małego Twórcy" zaprasza dzieci od lat 6 na warsztaty plastyczne pn. „Wiosenne drzewko".
Skierniewice
05-04-2018FeTKa 2018
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Festiwalu Twórczości Kabaretowej FeTKa 2018. W dniach 19,20 i 21 kwietnia na festiwalowej scenie oprócz kabaretów biorących udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Kabaretowym i Turnieju Stand-up zobaczymy takie gwiazdy jak Joanna Kołaczkowska, Szymon Jachimek i Tomasz Majek.
Skierniewice
W piątek 13 kwietnia w ramach Klubu Jazzowego SWING działającego przy Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbędzie się koncert Agnieszki Kowalskiej z zespołem Sugar Jazz Trio.
Skierniewice
27 marca to Międzynarodowy Dzień Teatru. Wzorem lat poprzednich, Centrum Kultury i Sztuki przyłącza się do wspólnego celebrowania wydarzenia poprzez organizację warsztatów i spektakli.
Skierniewice
W czwartkowe popołudnie, 22 marca, w Sali kameralnej Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Podróże bliższe i dalsze. Tym razem o Górach Stołowych opowie Sebastian R. Bielak.