skierniewickie.pl
Skierniewice
W poniedziałek 27 września na scenie Kinoteatru Polonez odbędzie się spektakl warszawskiego teatru Capitol pt. „A mi to rybka!"
Skierniewice
W najbliższy czwartek 23 września o godz. 18.00, w Klubie Konstancja odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Podróże bliższe i dalsze. Tym razem o Iranie – kolebce cywilizacji Bliskiego Wschodu opowie podróżnik, fotograf, publicysta – Piotr Kowalczyk.
Skierniewice
W piątek 25 czerwca przy Bulwarze Przyjaźni Polsko-Francuskiej odbędzie się wydarzenie – Noc Kupały zwaną Nocą Świętojańską.
Skierniewice
W najbliższy piątek 18 czerwca, w Altanie Parku Miejskiego w Skierniewicach odbędzie się pierwszy koncert plenerowy po długiej przerwie. Na scenie zobaczymy formację O.P. New Orleans Blues Band.
Skierniewice
Już w najbliższą sobotę 15 maja odbędzie się Ogólnopolska Noc Muzeów 2021, w którą włączyły się również skierniewickie instytucje kultury a w szczególności Muzeum Historyczne Skierniewic. Mimo, iż będzie miała nieco inny przebieg, dostosowany do warunków wynikających z pandemii COVID-19., nie zabraknie atrakcji przygotowanych dla zwiedzających.
Skierniewice
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom widzów Kinoteatr Polonez zaprasza na seans plenerowy francuskiej komedii pt. „Dusigrosz", który odbędzie się przed budynkiem kina w najbliższą sobotę 15 maja o godz. 21.00 .
Skierniewice
Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze wydarzenie skierniewickiej sceny muzycznej. W najbliższą sobotę 8 maja odbędzie się 20. edycja Rock May Festival online. Organizatorem imprezy jest Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.
Skierniewice
Międzynarodowy Dzień Tańca zbliża się wielkimi krokami. Odbędzie się już 29 kwietnia. Co ciekawe dzień obchodów wybrano na pamiątkę chrztu francuskiego tancerza i choreografa Jeana-Georges'a Noverre'a. Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach planuje świętować tę wyjątkową okazję przez kilka dni.