skierniewickie.pl
Skierniewice
Wielkimi krokami zbliża się 19. edycja Festiwalu Muzyki Romantycznej w Skierniewicach. W dniach 11-14 listopada 2021, w trzech lokalizacjach: Muzeum Historycznym Skierniewic, Kinoteatrze Polonez i Państwowej Szkole Muzycznej w Skierniewicach, będzie można zasłuchać się w kojących dźwiękach muzyki klasycznej.
Skierniewice
Od poniedziałku 25 października przez 3 kolejne dni trwać będzie Replika 14. Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską". 
Skierniewice
W sobotę 30 października na deskach małej Sali Kinoteatru Polonez odbędzie się koncert jazzowy inaugurujący kolejny sezon koncertowy Klubu jazzowego SWING. Koncert zarazem wpisuje się w tradycję klubowych Zaduszek jazzowych.
W piątek 22 października zapraszamy na III edycję akcji „JAK DBAM TAK MAM" – profilaktyka raka piersi organizowanej przez Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach oraz Miasto Skierniewice.
Skierniewice
W czwartek 28 października o godz. 18.00, w Klubie Konstancja działającym przy Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Podróże bliższe i dalsze. O podróży intuicyjnej z zakupionym biletem w jedną stronę opowie Michał Szczęśniak autor książki „Podróż Intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach".
Skierniewice
W poniedziałek 27 września na scenie Kinoteatru Polonez odbędzie się spektakl warszawskiego teatru Capitol pt. „A mi to rybka!"
Skierniewice
W najbliższy czwartek 23 września o godz. 18.00, w Klubie Konstancja odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Podróże bliższe i dalsze. Tym razem o Iranie – kolebce cywilizacji Bliskiego Wschodu opowie podróżnik, fotograf, publicysta – Piotr Kowalczyk.
Skierniewice
W piątek 25 czerwca przy Bulwarze Przyjaźni Polsko-Francuskiej odbędzie się wydarzenie – Noc Kupały zwaną Nocą Świętojańską.