skierniewickie.pl
Skierniewice
W piątek, 2 października z okazji rozpoczęcia nowego sezonu artystycznego 2020/2021 oraz nowego sezonu koncertowego Klubu jazzowego SWING, Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na koncert jednego z czołowych polskich składów jazzowych – Szymon Łukowski Quartet.
Skierniewice
W najbliższą niedzielę 30 sierpnia Park Miejski w Skierniewicach przeistoczy się w ogród sztuki. Spotkają się obraz, dźwięk i ruch. Autorki projektu pn. "Na styku sztuk" - Katarzyna Klimek i Katarzyna Uzar zapraszają na artystyczno-kulturalną niedzielę.
Skierniewice
W najbliższy piątek, 28 sierpnia zapraszamy na kolejny koncert z cyklu „Koncertów pod Jabłonkami". Tym razem posłuchamy wystąpi Lastin Line.
Skierniewice
W samo południe, w niedzielę 23 sierpnia, w Altanie Parku Miejskiego w Skierniewicach odbędzie się kolejny koncert z cyklu „Muzyczne śniadanie na trawie". Tym razem przed Państwem wystąpią Donna Brown & Dixie Company.
Skierniewice
W najbliższy piątek, 14 sierpnia zapraszamy na kolejną projekcję w ramach „VI Pleneru Filmowego po zachodzie słońca".
Skierniewice
„Staniczek" to film inaugurujący „VI Plener Filmowy po zachodzie słońca". Zapraszamy w piątek 24 lipca na Bulwar Przyjaźni z Chatelaillon-Plage.
Skierniewice
W najbliższy piątek, 17 lipca przy Pasażu im. Antoniego Nurzyńskiego odbędzie się koncert grupy Tarapaty pn. Koncert pod Jabłonkami.
Skierniewice
W najbliższy poniedziałek, 2 marca, w ramach obchodów 300-lecia Kościoła św. Stanisława, w sali koncertowej Muzeum Historycznego Skierniewic odbędzie się wykład Marka Kozłowskiego pt. "Jestem ważny - 8 sposobów, by dziecko czuło się ważne".