skierniewickie.pl
Skierniewice
W najbliższą niedzielę 17 czerwca na Bulwarze Przyjaźni i na Rynku przed Ratuszem odbędą się uroczystości z okazji 60 lecia działalności Rejonowego Koła Pszczelarzy.
Skierniewice
Przed nami trzecia edycja Happy Festivalu. W najbliższy piątek 15 czerwca na scenie plenerowej przy Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zobaczymy artystów i zespoły m.in.: In Fact, Bolec, DzP, RAAW, YANN. Gwiazdą wieczoru będzie ŻABSON.
Skierniewice
Tysiące baniek w powietrzu, pokazy, strefy dla dzieci, młodzieży i rodziców. Już w najbliższą niedzielę 10 czerwca na boisku przy ul. Tetmajera 7 odbędzie się Festiwal Baniek Mydlanych – impreza dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych.
Skierniewice
W najbliższą sobotę 9 czerwca dla wszystkich miłośników tańca w kinoteatrze Polonez odbędzie się Pokaz Mistrzów Akademii Tańca 4-20 działającej przy Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.
Skierniewice
Tegoroczny skierniewicki Dzień Dziecka będzie wyjątkowy. W najbliższą niedzielę, 3 czerwca po raz pierwszy Rynek Miejski przeniesie się w czasie... cofając się do prehistorii, epoki kamienia i dinozaurów. Na dzieci czekać będzie wiele atrakcji począwszy od żywego dinozaura, skończywszy na wiosce Flinstonów i piaskownicy paleontologicznej. Nie zabraknie łakoci, animacji, znakowania rowerów, warsztatów artystycznych oraz występów.
Skierniewice
W sobotę 2 czerwca na miejskim skateparku odbędzie się impreza skierowana wyłącznie do dzieci - Magiczny Dzień Dziecka. Pięć godzin doskonałej zabawy, podczas której każdy znajdzie coś dla siebie.
Skierniewice
W najbliższą niedzielę 27 maja w PWSZ, w Skierniewicach odbędzie się impreza plenerowa pn. PIKNIK RODZINNY oraz Strefa Warsztatów Edukacji Ekologicznej.
Skierniewice
W czwartek 24 maja, w Sali kameralnej Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Podróże bliższe i dalsze. Tym razem o Bośni i Hercegowinie opowie Andrzej Pasławski.