skierniewickie.pl
Skierniewice
W najbliższy poniedziałek, 2 marca, w ramach obchodów 300-lecia Kościoła św. Stanisława, w sali koncertowej Muzeum Historycznego Skierniewic odbędzie się wykład Marka Kozłowskiego pt. "Jestem ważny - 8 sposobów, by dziecko czuło się ważne".
Skierniewice
Ciekawą propozycję w przeddzień Dnia Kobiet przygotowało Muzeum Historyczne Skierniewic. W pierwsza sobotę marca (07.03) odbędą się warsztaty poświęcone tworzeniu kosmetyków według receptur z XX - lecia międzywojennego.
Skierniewice
W czwartek, 27 lutego w holu Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Podróże bliższe i dalsze. O wędrówce wielorybów od zimnej Antarktyki po tropikalne wody Południowego Pacyfiku opowie podróżnik, fotograf i żeglarz – Marek Kramarczyk.
Skierniewice
Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na kolejny koncert w ramach Klubu jazzowego SWING.
Skierniewice
W czwartek 20 lutego w Kinoteatrze Polonez wystąpi kabaret Ani Mru Mru w najnowszym cyrkowym programie - Cirque de Volaille.
Skierniewice
W najbliższą sobotę, 8 lutego w Sali kameralnej CKiS odbędzie się spotkanie poświęcone pamięci Roberta Paluchowskiego założyciela Teatru Realistycznego.
Skierniewice
W sobotę 8 lutego w Kinoteatrze Polonez odbędzie się koncert „Pokazy Mistrzów 2 Akademii Tańca 4-20″.
Skierniewice
W najbliższą niedzielę, 19 stycznia w Muzeum Historycznym Skierniewic odbędzie się koncert pt. "Wielkie gwiazdy XX-lecia międzywojennego" połączony z wernisażem wystawy "W melodii jest siła zaklęta. Polscy twórcy estrady w XX-leciu międzywojennym".