skierniewickie.pl
Skierniewice
Miła niespodzianka czeka na sympatyków programu telewizyjnego „Boso przez świat". 14 października na deskach kinoteatru Polonez wystąpi Wojciech Cejrowski w stand up-ie pt. „Prawo Dżungli".
Skierniewice
W najbliższą sobotę 15 lipca w Altanie w Parku Miejskim w Skierniewicach wystąpi francuska grupa Moutzikasch.
Skierniewice
REJS to film inaugurujący III Skierniewicki Plener Filmowy, który w tym roku odbywa się pod hasłem „KINO OLDSCHOOL NAD RZEKĄ". Gościem specjalnym spotkania będzie reżyser Marek Piwowski. Zapraszamy w najbliższy piątek 14 lipca na Bulwar Przyjaźni z Chatelaillon-Plage.
Skierniewice
W najbliższą sobotę 8 lipca na scenie plenerowej przy Regionalnej Akademii Twórczej Przedsiębiorczości odbędzie się koncert zespołu Tsigunz Fanfara Avantura. Koncert rozpocznie cykl wakacyjnych spotkań muzycznych pod nazwą „Scena plenerowa CKiS".
W sobotę 1 lipca w kościele garnizonowym w Skierniewicach a w niedzielę 2 lipca w rogowskim Arboretum SGGW odbędą się koncerty w ramach Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej „Kolory Polski".
Skierniewice
Od 28 czerwca przez 10 środowych, wakacyjnych wieczorów nad skierniewickim Zalewem Zadębie odbywać się będą plenerowe spotkania z kinem francuskim.
Skierniewice
W niedzielne południe, 2 lipca w Altanie Parku Miejskiego w Skierniewicach odbędzie pierwsze z cyklu czterech spotkań z muzyką klasyczną pod wspólną nazwą „Muzyczne śniadanie na trawie", którego organizatorem jest Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.
Skierniewice
20-06-2017ZALEWAYA 2017
W najbliższą sobotę 24 czerwca nad skierniewickim Zalewem Zadębie odbędzie się kolejna 8. edycja Plażowego Pikniku Rodzinnego ZALEWAYA 2017. Oprócz głównych atrakcji imprezy: II Mistrzostw Skierniewic w Bumper Ball i koncertu finalistki programu X-Factor Marta Bujan organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.