skierniewickie.pl
Skierniewice
W najbliższą sobotę, 6 grudnia o godz. 13:00 nad zalewem Zadębie (od strony ul. Konwaliowej) skierniewiczanie wyruszą na Spacer ze św. Mikołajem.
Skierniewice
W najbliższą niedzielę, 4 października odbędzie się III Bieg z PSYjacielem. Miłośników zwierząt zapraszamy na spacer/bieg z podopiecznymi Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach.
9 października w Hali Sportowej w Wolborzu podczas I Festiwalu Sztuki Walk WIRTUOZ SPECIAL EDITION odbędzie się walka skierniewiczanina Przemysława Matuszewskiego - założyciela i trenera Acadmia Gorila Skierniewice.
Skierniewice
W najbliższą niedzielę 27 września Starostwo Powiatowe w Skierniewicach zaprasza na Rajd Rowerowy Jesieni.
Skierniewice
W piątkowy wieczór 21 sierpnia, ulice Skierniewic rozświetlą się światełkami lampek rowerowych. Wszystkich miłośników nocnych wypraw i jednośladu zapraszamy na nocny przejazd rowerowy w ramach cyklu "Moje Miasto Nocą".
Skierniewice
III Skierniewicka Dziesiątka im. Edmunda Jaworskiego odbędzie się w zaplanowanym czasie - to najważniejsza wiadomość dla miłośników biegania. W niedzielę 30 sierpnia z Rynku przed Ratuszem ruszą zawodnicy do walki o puchar zawodów. Trwają zapisy do uczestnictwa w imprezie.
Skierniewice
29 marca rusza kolejna edycja rozgrywek w tenisie stołowym „GRAND PRIX SKIERNIEWIC w tenisie stołowym" – etap 1 - którego organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach.
Skierniewice
Dobre wiadomości ze świata skierniewickiego sportu - Mateusz Bolimowski i Michał Gołębiewski zostali powołani do Kadry Karodowej w Judo KATA.