skierniewickie.pl
Skierniewice
Boisko do hokeja na trawie w Skierniewicach zyskuje popularność także poza granicami miasta. Polski Związek Hokeja na Trawie w nadchodzącym roku planuje zorganizować na tym obiekcie kilka dużych imprez sportowych. Miasto będzie partnerem w realizacji poszczególnych przedsięwzięć.
Trzecie i piąte miejsce zajęli zawodnicy MMKS Wojownik Skierniewice w Pucharze Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Judo, który odbył się w Bytomiu.
W sobotę, 2 grudnia na Stadionie Miejskim oraz na hali OSiR przy ul. Pomologicznej 8, odbędzie się Rodzinny Charytatywny Mikołajkowy Maraton Zumba fitness.
Dobrze zaprezentowali się zawodnicy MMKS Wojownik Skierniewice na XVI JUDO BALTIC CUP GDYNIA.
Drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej zdobyli młodzi pływacy UKS NAWA Skierniewice na wyjazdowym spotkaniu na X Jubileuszowych Zawodach Pływackich z okazji Dnia Niepodległości o Puchar Burmistrza Sochaczewa.
Złoty i brązowy medal wywalczyli zawodnicy skierniewickiej Academia Gorila podczas XIII Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu Jitsu. W imprezie wzięło udział blisko 1200 zawodników z najlepszych polskich ośrodków. Na trzecim miejscu podium stanął również zawodnik Karate Kyokushin Piotr Muras podczas XVIII Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa.
3-4 listopada w Bytomiu odbyły się zawody Pucharu Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo. Zawodniczka MMKS WOJOWNIK Skierniewice wywalczyła brązowy medal.
Jeden złoty, jeden srebrny oraz dwa brązowe medale zdobyli młodzi zawodnicy MMKS Wojownik Skierniewice w Międzynarodowym Turnieju Judo, który odbył się minionej soboty 21 października w Płocku.