skierniewickie.pl
Skierniewice
Już w sobotę, 7 października 2017 r. na Hali Nr 2 przy ul. Pomologicznej 8 odbędzie się pierwsza w Skierniewicach Gala Boksu Zawodowego i Olimpijskiego. Jest to pomysł na przybliżenie mieszkańcom Skierniewic i okolicy tajników tego sportu walki.
Skierniewice
To będzie już piąta edycja coraz bardziej popularnego Biegu Leśnika. W sobotę, 23 września biegacze ze Skierniewic i okolicznych miejscowości zmierzą się w Puszczy Bolimowskiej. Organizatorem imprezy jest Nadleśnictwo Skierniewice.
Łowicz
Klub Kolarski Łowicz zaprasza w najbliższą niedzielę, 17 września, do udziału w kolarskiej wycieczce śladami Bitwy nad Bzurą. Dystans: 132 km, start o godz. 9.00.
Skierniewice
W sobotę 23 września odbędzie się jesienny rajd rowerowy pn. –„707 – 705 – Drogi które łączą".
Skierniewice
IX miejsce w kategorii dziewcząt do lat 12 zajęła Zuzanna Łukasik (KS Piątka) podczas Mistrzostwa Unii Europejskiej w Szachach Klasycznych Juniorów do lat 14, które odbyły się w Czechach, w miejscowości Kouty nad Desnou.
Skierniewice
W dniach 19-27 sierpnia w malowniczej Polanicy odbył się 53 Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina. W pięciu grupach turniejowych zagrali szachiści z różnych zakątków Polski i Europy, a wśród nich, jak co roku, zawodnicy skierniewickiego szkolnego KS Piątka Skierniewice działającego przy Zespole Sportowych Szkół Ogólnokształcących.
Przed miłośnikami biegania niebawem kolejna atrakcja – w podskierniewickich Borowinach pobiegną na dystansie ponad 10 km.
Skierniewice
9 września br. na boisku do hokeja na trawie na osiedlu Rawka odbędzie się Turniej Piłkarski im. Andrzeja Czarneckiego.