skierniewickie.pl
Skierniewice
W piątek 29 października wszystkie dzieci spragnione wodnego szaleństwa i świetnej zabawy zapraszamy na wodną imprezę HALLOWEEN POOL PARTY zorganizowaną przez skierniewicką pływalnię NAWA.
Skierniewice
W najbliższą niedzielę 17 października spod kościoła pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Skierniewicach ul. Armii Krajowej ruszy III Bieg Papieski.
Skierniewice
W niedzielę, 10 października odbędzie się IV Bieg z PSYjacielem. Miłośników zwierząt zapraszamy na spacer/bieg z podopiecznymi Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach.
Skierniewice
W październikowy weekend (16 i 17.10) na skierniewickiej hali OSiR przy ul. Pomologicznej 10 odbędzie się turniej tańca towarzyskiego Dance Festival 2021 pod patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice.
Piłkarze Unii pokonali w finale rezerwy ŁKS Łódź (3:1) i trzeci rok z rzędu zdobyli Puchar ŁZPN. Jeszcze nikt w historii nie mógł pochwalić się takim osiągnięciem. Teraz skierniewiczanie kolejny raz będą reprezentować województwo w 1/32 Pucharu Polski.
Skierniewice
Tylko do piątku - 18 czerwca trwać będą zapisy online na VIII Nocny Półmaraton Skierniewicki, który już 26 czerwca odbędzie się nad skierniewickim Zalewem Zadębie.
Skierniewice
W piątek 25 czerwca wszystkich miłośników rowerowych przygód zapraszamy na kolejny „Nocny Przejazd Rowerowy" ulicami naszego miasta, który ruszy o godzinie 21.15 spod skierniewickiego Ratusza. Organizatorem imprezy jest OSiR w Skierniewicach.
Skierniewice
W niedzielę 16 maja nad skierniewickim Zalewem Zadębie obędzie się 4. Edycja Biegu Zielonego Jabłuszka, który jest pierwszym etapem Skierniewickiej Triady Biegowej 2021. Organizatorem imprezy jest OSiR Skierniewice.