skierniewickie.pl
Skierniewice
W piątkową noc 30 czerwca ulice Skierniewic rozświetlą się światełkami lampek rowerowych. Wszystkich miłośników nocnych wypraw i jednośladu zapraszamy na Nocny Przejazd Rowerowy.
Skierniewice
23 maja na boisku przy hali sportowej OSiR przy ul. Pomologicznej 8 odbędzie się turniej w boule. Rywalizować będzie 8 drużyn reprezentujących Warsztaty Terapii Zajęciowej ze Skierniewic, Sochaczewa i podłowickiej Parmy. Początek o godz. 10.
Skierniewice
Drużyna MMKS ,,WOJOWNIK" Skierniewice pierwszy raz w historii wywalczyła medal w Drużynowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które zostały rozegrane w Kątach Wrocławskich k/ Wrocławia.
Rawa Maz.
20 maja 2017 roku odbędzie się impreza sportowa „Rawa W BIEGU". Nie zwlekaj i stań do rywalizacji z innymi zawodnikami.
Skierniewice
W najbliższą niedzielę 14 maja, sprzed skierniewickiego Ratusza ruszy 16. edycja Rajdu Rowerowego KONWALIA.
Po raz kolejny skierniewiccy Wojownicy wrócili z medalami z Mistrzostw Polski. W Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzieży, rozegranych w Kątach Wrocławskich, podopieczni trenera Jerzego Gołębiewskiego wywalczyli 2 medale.
Pierwsze miejsce w konkurencji na 200 metrów stylem motylkowym i trzecie miejsce na 100 m stylem motylkowym – takie sukcesy osiągnął skierniewicki pływak Bartosz Stefanowski na międzynarodowych zawodach pływackich w Czechach.
Skierniewice
Wynikiem 8:3 skierniewicka drużyna Wojownika Skierniewice rozgromiła kutnowską drużynę Róża Kutno w niedzielnym meczu 30 kwietnia.