skierniewickie.pl
Skierniewice
Zawodnik Roku – Seweryn Rzepecki, Trener Roku – Przemysław Matuszewski, Drużyna Roku – KS Piątka. Najlepsi zostali uhonorowani podczas Balu Sportowca, który odbył się w sobotę (10.02) w Skierniewicach.
Skierniewice
Dziewięciu zawodników Klubu Sportowego MMKS Wojownik Skierniewice zostało powołanych przez Polski Związek Judo do kadry narodowej na 2018 r. Trenerem skierniewickich reprezentantów jest Jerzy Gołębiewski.
Skierniewice
14 stycznia na skierniewickiej hali OSiR nr 1 zostanie rozegrany wyjątkowy mecz. Na boisku zobaczymy znanych skierniewiczan, którzy na sportowo wesprą kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W dniach 15 - 17 grudnia 2017 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej SPODEK w Katowicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich i Błyskawicznych, w których dobry występ zaliczyli szachiści Klubu Szachowego "Piątka " działający przy Zespole Sportowych Szkół Ogólnokształcących.
Skierniewice
Jerzy Gołębiewski trener i działacz MMKS,,WOJOWNIK" Skierniewice został wyróżniony przez Zarząd Polskiego Związku Judo medalem za zaangażowanie i wkład w rozwój Polskiego Judo.
Zawodnicy WOPR Skierniewice w miniony weekend zakończyli sezon startowy w 2017 roku podczas IX Otwartych Zimowych Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym na basenie 50-metrowym (9-10.12.2017). Był to owocny rok medalowy dla Skierniewic. I tym razem ratownicy przywieźli medal z najważniejszej imprezy podsumowującej rok, która odbyła się w Szczecinie.
Skierniewice
Jeden złoty i dwa brązowe medale wywalczyli najmłodsi zawodnicy MMKS Wojownik Skierniewice podczas 4 Międzynarodowego Turnieju Judo Dzieci, który odbył się w niedzielę 10 grudnia w Sochaczewie.
Skierniewice
Z takiego prezentu na święta ucieszą się wszyscy skierniewiccy kibice. W środę 13 grudnia o godzinie 13.00, w Szkole Podstawowej nr 9 odbędzie się otwarte spotkanie z brązową medalistką Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro – Oktawią Nowacką.