skierniewickie.pl
Skierniewice
W sobotnie przedpołudnie 25 marca w Zespole Sportowych Szkół Ogólnokształcących przy ul. Konopnickiej 5 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Skierniewic w Szachach Błyskawicznych o Puchar Prezydenta Miasta organizowane przez szkolny Klub Szachowy Piątka.
W sumie 5 medali przywieźli młodzi pływacy NAWY Skierniewice z zawodów, które odbyły się 21 marca w Łodzi.
Skierniewice
Wielkimi krokami zbliża się do nas długo wyczekiwana wiosna. Z tej okazji w sobotę 25 marca dla wszystkich miłośników pieszych wypraw odbędzie się IX Wycieczka Przyrodnicza „Powitanie Wiosny".
Gabriela Suchecka i Mateusz Bolimowski, zawodnicy MMKS Wojownik Skierniewice, wywalczyli brązowe medale w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Luboniu.
17 i 18-letni zawodnicy UKS NAWA Skierniewice w dniach 10-12 marca 2017r w Gorzowie Wielkopolskim wzięli udział w zmaganiach podczas Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Dobre starty zaliczyli również 16-latkowie w Gliwicach.
Aż 140 pływackich klubów z całej Polski wzięło udział w Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 15 lat w Ostrowcu Świętokrzyskim. W dniach 3-5 marca 2017 r. prawie 600 zawodników z rocznika 2002 r. rywalizowało między sobą w 40 konkurencjach na krótkim basenie. W trzydniowych zmaganiach najlepszych juniorów kraju wzięła udział także 6-osobowa reprezentacja z UKS NAWA Skierniewice.
Skierniewicki judoka Paweł Mróz wywalczył brązowy medal podczas zawodów Pucharu Polski Seniorów. Dzięki temu skierniewiczanin zakwalifikował się do Pucharu Świata Seniorów, który odbędzie się na początku marca w Katowicach.
Skierniewice
W sobotę 4 marca z Ośrodka „Grabskie Sioło" w Budach Grabskich ruszy 6. Edycja Babskiego Spływu Kajakowego z okazji Dnia Kobiet. Rodeo na Rawce to hasło przewodnie imprezy.