skierniewickie.pl
Skierniewice
W sobotę 4 czerwca zapraszamy wszystkich skierniewiczan do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Sprzed skierniewickiego Ratusza wyruszy Przejazd Rowerowy podczas którego będziemy kręcić kilometry dla Skierniewic a także walczyć o atrakcyjne nagrody indywidualne.
W sobotę 28 maja z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka na hali OSiR przy ul. Tetmajera odbędzie się "TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIECI Z KLAS I-III".
Skierniewice
Już w najbliższy piątek 29 października wszystkich chętnych śmiałków zapraszamy na nocny spacer z kijkami organizowany przez OSiR w Skierniewicach.
Skierniewice
W piątek 29 października wszystkie dzieci spragnione wodnego szaleństwa i świetnej zabawy zapraszamy na wodną imprezę HALLOWEEN POOL PARTY zorganizowaną przez skierniewicką pływalnię NAWA.
Skierniewice
W najbliższą niedzielę 17 października spod kościoła pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Skierniewicach ul. Armii Krajowej ruszy III Bieg Papieski.
Skierniewice
W niedzielę, 10 października odbędzie się IV Bieg z PSYjacielem. Miłośników zwierząt zapraszamy na spacer/bieg z podopiecznymi Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach.
Skierniewice
W październikowy weekend (16 i 17.10) na skierniewickiej hali OSiR przy ul. Pomologicznej 10 odbędzie się turniej tańca towarzyskiego Dance Festival 2021 pod patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice.
Piłkarze Unii pokonali w finale rezerwy ŁKS Łódź (3:1) i trzeci rok z rzędu zdobyli Puchar ŁZPN. Jeszcze nikt w historii nie mógł pochwalić się takim osiągnięciem. Teraz skierniewiczanie kolejny raz będą reprezentować województwo w 1/32 Pucharu Polski.