skierniewickie.pl
Skierniewice
Muzyczna Podróż Dookoła Świata to hasło wakacyjnego spotkania organizowanego dla najmłodszych, które odbędzie się w piątek 21 lipca na boisku przy hali OSiR nr 2. Muzyczną zabawę poprowadzi Urszula Pakuła.
Trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej zajęła grupa juniorów podczas Otwartych Mistrzostwach Puław w Pływaniu.
Bardzo dobry występ zaliczyli szachiści KS Piątka Skierniewice podczas Mistrzostw Europy w Szachach, które odbyły się w minionym tygodniu w Budvie w Czarnogórze.
Antonina Dudek – zawodniczka Klubu Szachowego Piątka Skierniewice zdobyła 4. miejsce podczas Mistrzostw Polski Juniorów do lat 6 i 7 w szachach, które odbyły się w Poroninie w dniach 15-18 czerwca.
Przed nami kolejna aktywna niedziela. 2 lipca sprzed Ratusza ruszy 15. Rodzinny Rajd Rowerowy.
W najbliższą niedzielę 25 czerwca spod Bramy Parkowej ruszy 2. edycja Rodzinnego Rajdu Serc. Na zakończenie imprezy dla wszystkich uczestników oraz przybyłych mieszkańców na terenie byłego CKU odbędzie się piknik.
W niedzielę 25 czerwca dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, w Zaścianku Babie Lato odbędzie się piknik sportowy na powitanie lata.
Dwóch zawodników MMKS WOJOWNIK Skierniewice zajęło 5. miejsca w VI Otwartym Pucharze Polski Judo w Płocku.