skierniewickie.pl
Skierniewice
Srebrny i dwa brązowe medale wywalczyli młodzi wojownicy MMKS Wojownika Skierniewice podczas XI Otwartych Mistrzostw Kutna w Judo Dzieci, które odbyły się w sobotę 19 maja br.
"To i Owo... Aktywnie, Zdrowo, Na Sportowo..." to hasło inaugurujące letni sezon 2018 na piaszczystych boiskach przy OSiR w Skierniewicach. Już w najbliższy weekend 19 i 20 maja nie zabraknie sportowych emocji, wyśmienitej zabawy i wiele atrakcji dla każdego.
Wysokie - 6 miejsce zdobył Mateusz Wysocki zawodnik KSz „Piątka Skierniewice" w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych do 12 i 14 lat w Szachach Klasycznych, które odbyły się w dniach 29.04-5.05 w Sypniewie koło Jastrowia (woj. wielkopolskie).
MMKS WOJOWNIK wywalczył dla Skierniewic Wicemistrzostwo Polski w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzieży.
Już w najbliższą niedzielę 13 maja, sprzed skierniewickiego Ratusza ruszy 17. edycja Rajdu Rowerowego KONWALIA.
Skierniewicki judoka Bartosz Ponichtera wywalczył tytuł Wicemistrza Polski w rozegranych 5 maja w Pile Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzieży w Judo.
Ostatni weekend kwietnia to intensywne zmagania kolarskie w ramach ŻTC BIKE RACE 2018. W sobotę prawdziwe oblężenie przeżywała Rawa Mazowiecka, dzień później rywalizacja przeniosła się do Łyszkowic. Łącznie w obu wyścigach udział wzięło niemal czterystu kolarzy.
2 złote, 2 srebrne i 6 brązowych medali przywieźli najmłodsi karatecy skierniewickiej Academii Gorila z VII Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin, który odbył się 15 kwietnia w Rawie Mazowieckiej.