skierniewickie.pl
Skierniewicki judoka Paweł Mróz wywalczył brązowy medal podczas zawodów Pucharu Polski Seniorów. Dzięki temu skierniewiczanin zakwalifikował się do Pucharu Świata Seniorów, który odbędzie się na początku marca w Katowicach.
Skierniewice
W sobotę 4 marca z Ośrodka „Grabskie Sioło" w Budach Grabskich ruszy 6. Edycja Babskiego Spływu Kajakowego z okazji Dnia Kobiet. Rodeo na Rawce to hasło przewodnie imprezy.
Skierniewice
W piątek 17 lutego z okazji 560 rocznicy nadania praw miejskich Miastu Skierniewice, na Pływalni Miejskiej NAWA odbędzie się 2. edycja Skierniewickiego Biegu Pływackiego pod patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice.
Skierniewice
Dwa drugie miejsca: dla Wiktorii Niemiec w wadze do 52 kg i dla Małgorzaty Pracaka w wadze do 70 kg to najlepsze wyniki zawodniczek MMKS WOJOWNIKA Skierniewice w Mistrzostwach Mazowsza Juniorek i Juniorów Młodszych, które odbyły się w Warszawie 2 lutego br.
Złoty medal dla Marii Sokół w Turnieju Juniorów do lat 14 i brąz dla Antoniego Bartosika w kat. chłopców do lat 8 to najważniejsze sukcesy skierniewickich szachistów KS Piątka podczas V Międzynarodowego Festiwalu Szachowego "GWIAZDA PÓŁNOCY", który odbył się w dniach 22-28 stycznia w Jastrzębiej Górze.
Skierniewice
12-letnia Zuzanna Łukasik zawodniczka Klubu Szachowego „Piątka" Skierniewice została Mistrzynią Polski w kategorii dziewcząt do lat 13, podczas Szkolnych Indywidulanych Mistrzostw Polski w Szachach, które odbyły się w dniach 8-15.01. w Poroninie.
W miniony weekend w naszym województwie zdecydowanie królowały szachy. 8 stycznia w Zgierzu odbyły się Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich, w których udział wzięli najlepsi polscy szachiści, a wśród nich 17 arcymistrzów i arcymistrzyń, m.in. Grzegorz Gajewski ze Skierniewic, Bartosz Soćko czy Jan Krzysztof Duda.
Skierniewice
Złote medale w pięknym stylu wywalczyły drużyny SP nr 5 oraz Gimnazjum nr 2 podczas eliminacji wojewódzkich do Drużynowych Mistrzostw Polski Szkół w Szachach, które odbyły się w Sieradzu 14 grudnia.