skierniewickie.pl
Łódzka Kolej Aglomeracyjna zakupiła kolejny skład – tym razem jest to nowoczesny pociąg Impuls2. W siedzibie producenta odbyła się prezentacja pojazdu, a dzisiaj pociąg można oglądać i zwiedzać na stacji w Skierniewicach.
Skierniewice
Prawie pół kilograma narkotyków znaleźli skierniewiccy policjanci w jednym z mieszkań na osiedlu Widok. Właściciel próbował przekonać funkcjonariuszy, że to przynęta na ryby.
Skierniewice
Zarządzanie tak dużą gminą, położoną jak obwarzanek wokół miasta jest szczególnie trudne. Nie ma tu możliwości centralizacji gminnych usług. Skomplikowane jest planowanie inwestycji liniowych, z konieczności omijających "miejską" enklawę lub uzależnionych od kształtu skierniewickiej infrastruktury. To wymaga szczególnej staranności w przygotowaniu każdego projektu i kompleksowego podejścia do każdego przedsięwzięcia. I gmina Skierniewice radzi sobie z tym znakomicie.
Skierniewice
Dwa kolejne radiowozy współfinansowane przez Miasto Skierniewice trafią do skierniewickiej policji.
Skierniewice
12 października w Skierniewicach odbędzie się wielka gala boksu zawodowego i olimpijskiego. W tym roku wydarzenie będzie charytatywne – zbieramy na pomoc dla małej skierniewiczanki, Wiktorii Caban.
Łowicz
76-letni mężczyzna jechał fiatem cinquecento "pod prąd" na autostradzie A2. Po zatrzymaniu tłumaczył policjantom, że zabłądził. Mężczyzna był trzeźwy.
Być może na mapie Skierniewic pojawi się nowa impreza tematyczna. Wśród projektów zgłoszonych do tegorocznego Budżetu Obywatelskiego województwa łódzkiego znalazł się jedyny projekt ze Skierniewic. Zagłosujmy na niego!
Skierniewice
Setki tysięcy gości, setki stoisk handlowych i wystawienniczych, wyjątkowa parada, energia na głównej scenie święta, która przejdzie do historii... 41. Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw jest już za nami. O podsumowanie tego wyjątkowego wydarzenia pytaliśmy prezydenta Krzysztofa Jażdżyka.