skierniewickie.pl
Skierniewice
Ratusz i Klub Francuski już po raz kolejny zapraszają dzieci i młodzież ze Skierniewic do udziału w zmaganiach, dzięki którym na własne oczy odkryją uroki malowniczej Francji. Ruszają zgłoszenia do dwóch wyjątkowych konkursów!
Mszczonów
Już 20 lutego we Wręczy koło Mszczonowa zostanie otwarty największy wodny park w Polsce – Suntago Wodny Świat. Inwestycja będzie częścią Park of Poland – największej tego typu inwestycji w Europie. 
Skierniewice
W najbliższy piątek, 14 lutego będziemy obchodzić 563. urodziny miasta. W tym roku zaplanowano wyjątkowe atrakcje, które potrwają przez cały weekend.
Skierniewice
Do połowy marca na ulicy Kopernika w Skierniewicach będą trwały roboty ziemne przy budowie sieci kanalizacji sanitarnej.
Skierniewice
7 lutego w sali konferencyjnej skierniewickiego ratusza przy ul. Senatorskiej 12 odbędzie się kolejne spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami miasta, poświęcone opracowaniu w Skierniewicach Strategii Rozwoju Elektromobilności.
Skierniewice
Trwa przebudowa ulicy Rawskiej w Skierniewicach. W związku z tym zmianie ulega organizacja ruchu w przyległej ulicy Mireckiego – do odwołania jest ona dwukierunkowa.
Skierniewice
W wyniku eksploatacji Oczyszczalni ścieków, w części osadowej ciągu technologicznego wytwarzany jest odpad w postaci ustabilizowanego komunalnego osadu ściekowego, kod odpadu: 19 08 05, który ze względu na swój skład chemiczny, w myśl obowiązujących przepisów prawnych, może być przekazywany do odzysku w celu nawożenia lub ulepszania gleby.
Skierniewice
W czwartek 23 stycznia, w sali konferencyjnej OSiR przy ul. Pomologicznej 8 odbędzie się kolejne posiedzenie Rady Miasta Skierniewice.