skierniewickie.pl
Skierniewice
Od 2 do 6 lipca nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody do nieruchomości podłączonych do miejskiej ciepłowni w Skierniewicach.
Skierniewice
W najbliższą sobotę, 23 czerwca w klubie Drugi Dom w Skierniewicach odbędzie się letnia biesiada Skierniewickiego Bractwa Piwnego. Przewidziano piknik dla całych rodzin.
Skierniewice
Panujące upały i związane z tym nadmierne zużycie wody w Skierniewicach sprawiły, że znacznie spadło ciśnienie w miejskich wodociągach. ZWiK WOD-KAN właśnie prowadzi odwiert nowej studni głębinowej.
Skierniewice
To już ostatnie dni na składanie propozycji projektów do finansowania w ramach Budżetu Obywatelskiego. Skierniewicki ratusz czeka na zgłoszenia jeszcze tylko do 22 czerwca.
Skierniewice
Nad zalewem Zadębie kładziona jest właśnie nawierzchnia asfaltowa. Czy obiekt będzie gotowy w wakacje? Niezależnie od tego mieszkańcy już chętnie korzystają z obiektu.
Skierniewice
Dotarła do nas smutna wiadomość – nie żyje popularny Gazda. Artysta miał 70 lat.
Augustin Egurrola, Eko Bio i Corin... Co wspólnego mają ze sobą: tancerz, firma dbająca o środowisko i marka, produkująca ekskluzywną bieliznę? Wszyscy już skorzystali z projektu Strefa RozwoYou, oferującego przedsiębiorcom z regionu dofinansowanie na podnoszenie kompetencji pracowników. Do tego grona wkrótce dołączą kolejne firmy, bo Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. rozpoczyna nowy nabór do programu. Inny niż dotychczas – terenowy.
To jest kolejna dobra wiadomość dla skierniewickich cyklistów, ale również dla turystów odwiedzających różne miasta w całym województwie łódzkim. Właśnie rozstrzygnięto przetarg na dostawę i konserwację rowerów miejskich w 15 miastach województwa, w tym Skierniewic.