skierniewickie.pl
Skierniewice
Food trucki z całego świata już w maju pojawią się na płycie głównej Rynku w Skierniewicach podczas drugiej edycji festiwalu Maj Syty Fest. W tym roku pojawi się wiele nowych propozycji kulinarnych.
Skierniewice
Podczas przeszukania jednego z domów na terenie Skierniewic policja zatrzymała 34-letniego mężczyznę za uprawę i posiadanie narkotyków. W przeszukiwanym domu znaleziono 15 kg marihuany.
Rusza druga w historii edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego. Do rozdania jest 8 milionów złotych.
Łowicz
Nawet 10 lat więzienia grozi każdemu z trzech mężczyzn, którzy włamali się do niezamieszkałego budynku. Policjanci złapali włamywaczy na gorącym uczynku w sobotę (14.04) przed południem.
Skierniewice
Od 12 kwietnia osoby niepełnosprawne w Skierniewicach mogą składać wnioski o wydanie specjalnego dokumentu. Pozwoli on na korzystanie z pełnej oferty przygotowanej dla tej grupy mieszkańców miasta.
Skierniewice
Ruszyły prace gwarancyjne przy skierniewickiej kapsule czasu. Mieszkańcy miasta, którzy wzięli udział w akcji "Twój list do przyszłości", mogą być spokojni. Złote jabłko wraz z listami zostało zabezpieczone w ratuszu.
Skierniewice
Regionalny Serwis Informacyjny Skierniewickie.pl poszukuje do pracy/współpracy przy tworzeniu unikalnych treści serwisu.
Skierniewice
Mistrz Polski, zwycięzca Tour De Pologne Cezary Zamana będzie gościem podczas otwartego treningu kolarskiego, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 kwietnia w Skierniewicach. Do przejechania będzie 55 km.