skierniewickie.pl
Skierniewice
Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN" sp. z o.o. informuje, że ul. Miedniewicka będzie całkowicie zamknięta dla ruchu od dnia 3 listopada 2022 roku do odwołania.
Skierniewice
Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN" sp. z o.o. przypomina, że z uwagi na zbliżający się okres zimowy właściciele nieruchomości lub osoby działające w ich imieniu zobowiązani są do zabezpieczenia i utrzymania urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych w należytym stanie technicznym.
Skierniewice
Bardzo sprawnie przebiegają prace w ul. Czerwonej. Na miejscu powstają cztery ronda i prawie trzy kilometry infrastruktury drogowej, a wszystko za przeszło 40 mln zł. Mimo tak ogromnego zakresu prac, ratusz planuje zakończyć inwestycję jeszcze w 2022 roku.
Skierniewice
Zakład Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN w Skierniewicach ogłasza konkurs na nazwę nowego pojazdu specjalistycznego.
Skierniewice
Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN" sp. z o.o. inwestuje w innowacyjne rozwiązania, które poprawiają jakość, wydajność i niezawodność wykonywanej pracy.
Skierniewice
W niedzielę, 12 czerwca sprzed Ratusza ruszy kolejny 19. Rodzinny Rajd Rowerowy.
Skierniewice
Kosmiczny Dzień Dziecka to nie jedyna atrakcja, która tego dnia poprawi humor najmłodszym. O godz. 20.00 na rynku miejskim przed skierniewickim Ratuszem odbędzie się wyjątkowy koncert „Fundacja Polsat – Jesteśmy dla Dzieci". Skierniewiczanie oraz widzowie Telewizji Polsat posłuchają największych przebojów gwiazd polskiej sceny muzycznej, występujących w rodzinnych duetach.
Skierniewice
Jak informuje ZWiK WOD-KAN - zadanie pn. „Zaprojektowanie i budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej w ul. Starbacicha i Sybiraków oraz sieci wodociągowej w ul. Starbacicha w Skierniewicach" wkroczyło w etap budowy.