skierniewickie.pl
Skierniewice
39-letni mieszkaniec Skierniewic został zatrzymany za fałszowanie pieniędzy. Mężczyzna drukował banknoty komputerową drukarką i podmieniał nimi prawdziwe oszczędności swojej 89-letniej babci. Grozi mu za to nawet 25 lat więzienia.
Skierniewice
Tegoroczne, 561 urodziny miasto Skierniewice będzie świętowało aż przez trzy dni. Z tej okazji na Rynku miejskim w sobotę wystąpi zespół Zakopower. W niedzielę odbędzie się msza święta w intencji miasta, natomiast w poniedziałek na mieszkańców czekają darmowe bilety do kina czy na przejazdy autobusami miejskimi. Zwieńczeniem urodzin miasta będzie uroczysta gala jubileuszowa.
Skierniewice
Prawie 2,9 miliona złotych, głównie ze środków unijnych, zostanie zainwestowane w sprzęt i aparaturę medyczną dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w skierniewickim szpitalu. Urządzenia mają usprawnić funkcjonowanie ratownictwa medycznego w tej placówce.
Skierniewice
Trwa przebudowa Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach. Remont ma się zakończyć w maju.
Skierniewice
Być może już na Boże Narodzenie tego roku gotowy będzie nowy kościół na osiedlu Widok, przy ul. Armii Krajowej w Skierniewicach.
Skierniewice
67-letni mężczyzna zginął w pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Mokra koło Skierniewic. Do tego tragicznego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie (4.01).
Skierniewice
Autobusy miejskie linii 1, 6, 7 i 8 od 12 lutego będą kursować o zmienionych godzinach. Zmiany skierniewicki MZK wprowadza na wniosek Rady Rodziców, młodzieży szkolnej z osiedli mieszkaniowych przy ul. Sobieskiego i ul. Makowskiej, oraz osób dojeżdżających do dworca PKP.
Łowicz
Łowicka policja poszukuje zaginionego, 35-letniego Radosława Jackowskiego. Mężczyzna 16 stycznia wyszedł z domu i dotąd nie powrócił.