skierniewickie.pl
Skierniewice
28 maja ulicami miasta przeszedł Marsz Dla Życia i Rodziny.
Skierniewice
Wydział Rozwoju Gospodarczego, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Skierniewice uprzejmie informuje, że zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi w dniu 31 maja br. upływa termin dokonywania opłaty II raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż oraz podawanie napojów alkoholowych przez przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w tym zakresie.
Skierniewice
We wtorek (23.05) w odbyła się konferencja prasowa dotycząca Muzeum Historii jakie powstaje przy ul. Batorego w Skierniewicach. Do dyspozycji zgromadzonych dziennikarzy, ale także osób zainteresowanych przyszłą skierniewicką placówką byli przedstawiciele ratusza z wiceprezydentem Jarosławem Chęcielewskim na czele, projektant Tadeusz Nowak oraz przedstawiciel wykonawcy firmy Woj-Art - Woj Wasilewski. Zebrani mieli okazję zapoznać się z postępami prac wokół i wewnątrz budynku. Zapraszamy do oglądania materiału wideo. Poniżej zamieściliśmy dodatkowo opis obecnie wykonywanych prac.
Piękna pogoda zachęciła motocyklistów do wyjazdu na drogi. Co roku statystyki wypadków z udziałem motocyklistów zatrważają, dlatego policja przestrzega zarówno ich, jak i kierowców samochodów przed nieodpowiedzialnym zachowaniem.
Skierniewice
Strachy Na Lachy i Fisz Emade Tworzywo – tp formacje, które były gwiazdami tegorocznego Rock May Festivalu w Skierniewicach.
Łowicka policja zatrzymała dwóch mieszkańców powiatu skierniewickiego, którzy dokonali rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia w Bełchowie. Jeden z napastników trafił już do aresztu.  
Skierniewice
Ruszyła rekrutacja Liderów do SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI – znanych w całej Polsce wolontariatów organizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA. Szansę na zdobycie wyjątkowego doświadczenia otrzyma ok. 60 osób w całym województwie Łódzkim, w tym jedna ze Skierniewic. Kandydaci mogą zgłaszać się do 30 czerwca przez stronę www.superw.pl.
Rawa Maz.
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Białej Rawskiej, którzy w nocy z 13 na 14 maja 2017 roku okradli niezamieszkany dom. Ich łupem padł między innymi żyrandol, srebrne sztućce i figurka orła.