skierniewickie.pl
Skierniewice
29 marca policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze budynku na jednej z ulic na osiedlu Makowska w Skierniewicach. Po przyjeździe na miejsce zauważyli płonący budynek gospodarczy, który bezpośrednio sąsiadował z domem.
Skierniewice
Działka pod budowę europejskiego centrum ortopedii dziecięcej dr Drora Paleya została przekazana fundacji „Kochaj Życie". Uroczyście akt przekazania podpisano 28 marca.
Skierniewice
Pierwszych oznak wiosny poszukiwali uczestnicy Rajdu Pieszego PTTK „Szaniec", który zorganizowano w sobotę, 25 marca.
Skierniewice
W najbliższy czwartek, 30 marca w sali konferencyjnej hali sportowej OSiR przy ul. Pomologicznej 10 odbędzie się kolejna sesja rady miasta.
W Zgromadzeniu Ogólnym delegatów do Związku Miast Polskich 21-22 marca br. w Serocku wzięło udział ponad 250 samorządowców, prezydentów, burmistrzów, przewodniczących RM z miast członkowskich. Spotkanie odbywało się nie tylko w atmosferze obchodów 600-lecia praw miejskich Serocka oraz 100-lecia współpracy i partnerstwa miast, którą zapoczątkował w 1917 roku powstały na ziemiach polskich pod zaborem rosyjskim Związek Miast Królestwa Polskiego, zarejestrowany następnie jako Związek Miast Polskich. Towarzyszył mu duży niepokój o dalszy los samorządów w Polsce.
Skierniewice
Halę produkcyjną, a w niej nawet 100 kg suszu konopi indyjskich wykryli policjanci w jednej z podskierniewickich miejscowości.
Rawa Maz.
Zaginiony 25-latek wyszedł z domu 9 marca i do tej pory nie wrócił. Poszukuje go policja, a także rodzina.
Skierniewice
Lokatorzy mieszkań komunalnych w Skierniewicach chcą wykupić zajmowane mieszkania za 25 procent ich wartości. Czy zgodzi się na to Rada Miasta?