skierniewickie.pl
Skierniewice
W niedzielę, 12 czerwca sprzed Ratusza ruszy kolejny 19. Rodzinny Rajd Rowerowy.
Skierniewice
Kosmiczny Dzień Dziecka to nie jedyna atrakcja, która tego dnia poprawi humor najmłodszym. O godz. 20.00 na rynku miejskim przed skierniewickim Ratuszem odbędzie się wyjątkowy koncert „Fundacja Polsat – Jesteśmy dla Dzieci". Skierniewiczanie oraz widzowie Telewizji Polsat posłuchają największych przebojów gwiazd polskiej sceny muzycznej, występujących w rodzinnych duetach.
Skierniewice
Jak informuje ZWiK WOD-KAN - zadanie pn. „Zaprojektowanie i budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej w ul. Starbacicha i Sybiraków oraz sieci wodociągowej w ul. Starbacicha w Skierniewicach" wkroczyło w etap budowy.
Skierniewice
Energetyka Cieplna Skierniewice podjęła współpracę z Krajową Agencją Poszanowania Energii. W ramach programu ELENA KAPE przygotuje komplet usług poprzedzających inwestycję polegającą na wybudowaniu kotła biomasowego wraz z nowatorskim układem odzysku ciepła. Będzie to kolejna inwestycja, która wynika ze strategicznej decyzji włączenia Skierniewic do ogólnopolskiego programu „Czyste powietrze".
Skierniewice
Skierniewicka policja zatrzymała sprawcę śmiertelnego wypadku, do którego doszło 4 lutego w miejscowości Pękoszew, gmina Kowiesy. Mężczyzna potrącił 39-letnią kobietę, a następnie nie udzielając jej pomoc zbiegł z miejsca zdarzenia. Kobieta konała całą noc.
Skierniewice
Phishing to rodzaj oszustwa, który polega na podawaniu się za inną osobę, podszywaniu się pod firmę lub instytucję w celu wyłudzenia poufnych informacji, danych logowania, danych karty kredytowej, konta bankowego lub używanych haseł. Liczba oszustw tego rodzaju nieprzerwanie rośnie od 2015 roku. Przedstawiamy policyjne zestawienie najczęściej stosowanych technik phishingowych.
Skierniewice
Profesjonalna aparatura do wziernikowania układu pokarmowego zasiliła Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach. 11 stycznia w pracowni endoskopii, nowoczesny sprzęt ordynatorowi i pracownikom przekazał prezydent Krzysztof Jażdżyk.
Skierniewice
Jeśli pogoda pozwoli - wkrótce ruszy piersze asfaltowanie nowego wiaduktu w ul. Zwierzynieckiej w Skierneiwicach.To kolejny ważny punkt na mapie realizacji tej ważnej inwestycji.