skierniewickie.pl
Skierniewice
Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN" sp. z o.o. informuje, że do poniedziałku, 10 grudnia, wydłużony został termin zamknięcia skrzyżowania ulic Harcerskiej i 1. Maja. Również 10 grudnia na ok. 4 dni zamknięte zostanie skrzyżowanie ulic 1. Maja i Czystej.
Skierniewice
Mikołajki na Rynku, Marsz Mikołajów, Mikołajkowe Cuda i Wigilia Miejska – to atrakcje dla mieszkańców, które czekają na nas w mieście przed Bożym Narodzeniem.
Skierniewice
Ratusz odpowiada na rosnące zapotrzebowanie mieszkańców i wspólnie ze spółką Wod-Kan zachęca do składania wniosków. Można zyskać aż 50% dofinansowania.
Do niecodziennej sytuacji doszło na trasie szybkiego ruchu S8 – niezrównoważona psychicznie 25-latka wyszła z samochodu i spacerowała po drodze.
Skierniewice
Skierniewice szykują się do Bożego Narodzenia. Od kilku dni ulice miasta są przystrajane świątecznymi ozdobami. Uroczyste uruchomienie iluminacji odbędzie się w czwartek, 6 grudnia.
Skierniewice
17-letnia skierniewiczanka i jej 40-letni znajomy dokonali rozboju na dworcu kolejowym w Skierniewicach. Para została zatrzymana jeszcze tego samego dnia przez policję.
Skierniewice
rowerowelodzkie.pl - na tej witrynie mieszkańcy województwa łódzkiego mogą rozpocząć przygodę z rowerem publicznym w naszym regionie. Już dziś można rejestrować tam swoje swoje indywidualne profile.
Skierniewice
Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN" sp. z o.o. w związku z ciągłym rozwojem i realizacją projektów dofinansowywanych ze środków Funduszy Europejskich, poszukuje osób gotowych podjąć pracę na stanowiskach: automatyk, elektromechanik, mechanik pojazdów samochodowych, specjalista ds. koordynacyjno-technicznych.