skierniewickie.pl
Skierniewice
Policja w Skierniewicach prowadzi poszukiwania zaginionego Marcina Kijo. Zaginiony 24 czerwca br. około godziny 1:00 wyszedł z domu w Skierniewicach do pracy w Godzianowie i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną.
Skierniewice
Na budowę wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu ulicy Zwierzynieckiej dołoży spółka PKP PLK. Umowę na dofinansowanie podpisano w ostatnich dniach.
Skierniewice
Zakończyły się prace przy budowie kanalizacji sanitarnej w ulicy Równoległej na osiedlu Zadębie. W dniu 07.06.2019 r. przyjęto ukończoną inwestycję. Zakres prac obejmował ogółem budowę 388,23 m, w tym 350,20 m kanalizacji sanitarnej oraz 38,03 m (20 szt.) odejść bocznych do granic nieruchomości.
Skierniewice
Sytuacja nie uległa zmianie. Pobór wody nadal jest niemal dwukrotnie zwiększony. Prowadzimy ciągły monitoring zużycia wody, parametry w sieci wodociągowej dostosowujemy do bieżącej sytuacji, tak aby zapewnić jak największej ilości mieszkańców wodę w kranach. Nasze studnie głębinowe pracują z pełną mocą.
Skierniewice
Jak wynika z ostatnich informacji płynących z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Wod-Kan, w chwili obecnej zapewniony jest dostęp do bieżącej wody we wszystkich rejonach miasta.
Skierniewice
Pogoda nas nie rozpieszcza – od zimnego maja szybko przeszliśmy do upalnego czerwca. Dlatego Zakład Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN uruchomił w kilku miejscach miasta kurtyny wodne.
Skierniewice
W sobotę 15 czerwca odbędzie się dziewiąta już akcja pod hasłem „Wymień stare urządzenia na roślinę do sadzenia". Po raz drugi zbiórka będzie miała miejsce przy ulicy Rawskiej 58 (parking żłobka miejskiego Iskierka).
Skierniewice
Od wtorku, 4 czerwca nastąpią utrudnienia w ruchu na ulicy Kozietulskiego spowodowane pracami przy budowie ronda na skrzyżowaniu Kozietulskiego i 1 Maja.