skierniewickie.pl
Skierniewice
Dzisiaj ogólnopolska akcja pomocy dzieciom chorym na raka – Dzień Szpilek. Włóż szpilki, zrób im zdjęcie i wrzuć do na Facebooka lub Instagram z hasztagiem #DzienSzpilek a organizator akcji przekaże 2 złote za każde zdjęcie na leczenie dzieci chorych na raka.
Łowicz
Skierniewicka policja zlikwidowała uprawę konopi indyjskich na terenie powiatu łowickiego. W ramach prowadzonej akcji skonfiskowano pół kilograma suszu marihuany i 39 krzewów konopi. Policjanci zatrzymali 36-latka, który zorganizował tę uprawę. Ponieważ działał w warunkach tzw. recydywy, grozi mu kara nawet do 15 lat więzienia.
Skierniewice
Mimo opóźnienia spowodowanego sytuacją epidemiczną rusza kolejna edycja budżetu obywatelskiego. Skierniewicki ratusz czeka na zgłoszenia do 30 września br.
Skierniewice
Szacuje się, że korzysta z niego około 15 mln Polaków. Centralny system grzewczy zapewnia ogrzewanie i ciepłą wodę przez cały rok. To najczęściej wybierany sposób ogrzewania przez deweloperów, spółdzielnie mieszkaniowe czy właścicieli budynków wielorodzinnych i usługowych.
Skierniewice
Od środy 16 września od godziny 18 do piątkowego poranka skierniewicki park będzie zamknięty dla gości. Ruszają przygotowania do pierwszego w naszym mieście Festiwalu Światła. Już w najbliższy weekend impreza rozświetli zielone centrum miasta.
Skierniewice
Archiwalne materiały, debata z ekspertami Instytutu Ogrodnictwa, wreszcie rozmowy z ludźmi, którzy od lat tworzą Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw... 19 września startujemy z wyjątkowym, internetowym studiem "SKOiW43".
Skierniewice
„Oczy zwierciadłem duszy" – taki projekt do budżetu obywatelskiego województwa łódzkiego przygotował Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skierniewicach. Potrzebne są nasze głosy. Głosowanie trwa do 18 września.
Skierniewice
Od 7 września w Skierniewicach działa punkt pobrań krwi, który znajduje się przy ul. Dworcowej 3j . Zapraszamy do honorowego oddawania krwi wszystkich mieszkańców Skierniewic.