skierniewickie.pl
Skierniewice
1 września jest planowane otwarcie zrewitalizowanego zalewu Zadębie. Z tej okazji skierniewiczan zabawiać będą takie gwiazdy jak Kate Ryan, Bayer Full czy Sumptuastic.
Skierniewice
Rusza budowa kanalizacji deszczowej w ulicy 1 Maja w Skierniewicach. Prace rozpoczną we wrześniu i potrwają do kwietnia przyszłego roku. Kierowcy poruszający się w tej części miasta muszą przygotować się na utrudnienia.
Skierniewice
75-letnia skierniewiczanka poniosła śmierć na miejscu po potrąceniu przez pociąg na osiedlu Rawka w Skierniewicach. Na skutek wypadku pociągi relacji Łódź-Warszawa miały znaczne opóźnienia.
Skierniewice
Do 10 października 40 przejść dla pieszych zlokalizowanych w różnych częściach miasta zostanie doświetlonych lampami w technologii LED.
Skierniewice
15 sierpnia w kościele garnizonowym i na Placu Jana Pawła II odbędą się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego.
Rusza realizacja projektu roweru publicznego w 10 miastach województwa łódzkiego. Wczoraj Urząd Marszałkowski i realizująca projekt firma NB Serwis podpisały umowę. Teraz przed wykonawcą intensywne 3,5 miesiąca do uruchomienia systemu.
Skierniewice
Fabrycznie nowy Volkswagen Crafter oraz Fiat Ducato z 2016 roku. Dwa nowe ambulanse trafiły w piątek (20.07) do Skierniewic. Pojazdy wprowadziła do użytku Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi.
Skierniewice
W najbliższą niedzielę, 22 lipca na skierniewickim rynku przed Ratuszem odbędzie się 2. edycja Pikniku Mundurowego.