skierniewickie.pl
Żyrardów
Pijany kierowca spowodował wypadek drogowy w Puszczy Mariańskiej, na drodze nr 719.
Prezydent Krzysztof Jażdżyk podpisał umowę na dofinansowanie projektu polegającego na wdrożeniu kolejnych e-usług. Pozyskanie ponad 1,3 mln złotych pozwoli mieszkańcom miasta załatwiać ważne sprawy w urzędzie – bez wychodzenia z domu.
Skierniewice
Dom Pomocy Społecznej w Skierniewicach kładzie silny nacisk na integrację środowisk. W ostatnich dniach podopieczni placówki w wyjątkowy sposób obchodzili jedno z najważniejszych świąt państwowych. Patriotyczne spotkanie było okazją do wspólnego spędzenia czasu z Klubem Seniora Ustronie.
Do tragicznego wypadku drogowego doszło wczoraj rano (19.11) na trasie S8 w okolicy Rawy Mazowieckiej. Opel corsa uderzył w barierę energochłonną i stanął w płomieniach. Kierująca nim kobieta poniosła śmierć na miejscu.
Łowicz
63-letnia kobieta zginęła na przejeździe kolejowym przy ul. Płockiej w Łowiczu.
Skierniewice
Słodkie poczęstunki, życzenia i koncert Andrzeja Rybińskiego – w takiej atmosferze przebiegały obchody II Skierniewickiego Dnia Seniora, które odbyły się w kinoteatrze Polonez 16 listopada br.
Skierniewice
Mieszkańcy bloków przy ulicach Orkana, Tetmajera oraz Armii Krajowej niebawem znajdą w swoich skrzynkach pocztowych ankiety. Ratusz planuje w tym rejonie budowę ścieżki łączącej ulice Tetmajera i Orkana (wizualizacja poniżej), lecz wpierw chce poznać opinie mieszkańców na ten temat.
Nowoczesne aranżacje, podświetlane witryny oraz interaktywne ekspozycje – tak mogą wyglądać szkolne izby pamięci. Już wkrótce ekspozycje w pierwszych szkołach przejdą metamorfozę. To efekt konkursu przygotowanego przez Fundację Polskiej Grupy Zbrojeniowej.