skierniewickie.pl
Skierniewice
Od 20 maja czynne będą skierniewickie przedszkola i żłobek. Wdrożone zostaną jednak szczególne procedury ochronne, dlatego rzeczywistość dla skierniewickich maluchów będzie wyglądała inaczej niż dotychczas.
Skierniewice
Od 19 do 29 maja w skierniewickim ratuszu można składać wnioski na dofinansowanie montażu kolektorów słonecznych i pieców grzewczych na pellet. To już drugi nabór w ramach projektu „Poprawa jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Skierniewic".
Skierniewice
Skierniewicka spółka ciepłownicza przystępuje do kolejnego etapu rozbudowy o instalację kogeneracyjną, czyli taką, która pozwoli wraz z produkcją ciepła produkować również prąd.
Skierniewice
Energetyka Cieplna prowadzi inwentaryzację dwóch odwiertów geotermalnych. To pierwszy krok do powstania ciepłowni geotermalnej w Skierniewicach.
Skierniewice
Od 11 maja wszystkie obiekty zewnętrzne OSiR - torty tenisowe i boiska - są ponownie otwarte. W klubach treningi wznowią wszystkie grupy wiekowe. Z obiektów skorzystają też osoby indywidualne, pow. 13 roku życia. Poniżej garść przydatnych informacji od ośrodka sportu.
Skierniewice
Miejski żłobek będzie czynny od 11 maja, a niektóre miejskie instytucje kulturalne działają od dzisiaj. Niebawem poznamy też termin otwarcia przedszkoli i obiektów sportowych.
Skierniewice
Od 4 maja nastąpi zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Rawskiej i Al. Niepodległości. Kierowców czekają spore zmiany.
Skierniewice
Trwa największe miejskie zadanie inwestycyjne tego roku – przebudowa ulicy Rawskiej na odcinku od ul. Mszczonowskiej do Al. Niepodległości. Inwestycja zostanie zakończona w październiku.