skierniewickie.pl
Skierniewice
Nie cichną echa naszej publikacji dotyczącej wysokości cen paliw w Skierniewicach. Do sprawy oficjalnie ustosunkował się koncern BP oraz skierniewicki ratusz.
18 lipca br. zmarł artysta ludowy z podskierniewickich Dąbrowic, Adam Głuszek. Miał 71 lat.
Skierniewice
Bardzo dobrze po remoncie prezentuje się także osiedle bloków przy ul. Sobieskiego 16. Mieszkańcy tej części miasta poza 40 nowymi miejscami do parkowania zyskali również chodnik, drogę i nowe nasadzenia.
W niedzielę 23 lipca z okazji Święta Policji nad skierniewickim Zalewem Zadębie odbędzie się I Piknik Mundurowy.
Skierniewice
Zakończyły się już prace przy uzbrajaniu w infrastrukturę techniczną, terenu inwestycyjnego przy ul. Rybickiego. Powstał dzięki temu sześciohektarowy kompleks przygotowany pod potrzeby przyszłego inwestora. Obejrzyjcie efekty prac!
Skierniewice
Paliwo w Skierniewicach jest nawet o kilkadziesiąt groszy droższe niż w okolicznych miastach. Dlaczego np. za litr oleju napędowego w naszym mieście trzeba zapłacić 4,31 zł gdy w tym samym czasie w nieodległej Rawie Mazowieckiej może kosztować 4,06 zł?
Skierniewice
39-letnia mieszkanka Skierniewic została zatrzymana za kradzież roweru. Grozi jej nawet 8 lat więzienia.
Pożyczki internetowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem Polaków. To świetne rozwiązanie dla osób, które zaskoczył nagły wydatek i które chcą pozostać anonimowe. Sprawdź, jakie warunki należy spełnić i jak ubiegać się i chwilówkę online.