skierniewickie.pl
Skierniewice
Tegoroczny 12. Festiwal Twórczości Kabaretowej FeTKa 2017 przeszedł do historii. W niedzielny wieczór ogłoszono wyniki sobotniego Ogólnopolskiego Przeglądu Kabaretów a gwiazdami wieczoru byli Artur Andrus oraz kabaret Smile.
Skierniewice
W ostatnią sobotę karnawału (25.02) w hali sportowej OSiR w Skierniewicach odbył się Bal Sportowca.
Skierniewice
Dokładnie 108 240,84 zł ofiarowali dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy skierniewiczanie podczas niedzielnego Finału.
Skierniewice
W mikołajkowy wieczór miasto uruchomiło iluminację świąteczną. W tym roku kilka choinek na płycie Rynku zastąpiła jedna. Nowością dla dzieci jest „Pociąg do Świętego Mikołaja".
Skierniewice
Krakowski kabaret Trzecia Strona Medalu to zwycięzca 2. edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Kabaretów, który odbył się podczas Festiwalu Twórczości Kabaretowej FeTKa 2016, który odbył się w piątek 7 października.
Skierniewice
39. ŚKOiW to już historia. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z największej skierniewickiej imprezy, która odbyła się w dniach 17-18 września 2016.
Skierniewice
27 sierpnia odbyła się trzecia już edycja widowiska historycznego upamiętniającego wkroczenie hitlerowskich Niemców do Skierniewic w 1939 roku. Inscenizację przeprowadzono w Rynku w Skierniewicach. 
Skierniewice
26 czerwca na scenie plenerowej Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbyła się 3. edycja HIP HOP Kings. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.