skierniewickie.pl
Skierniewice
Przez weekend kolarze mierzyli się nie tylko z trzema konkurencjami. By sięgnąć po prestiżowy triumf pokonać trzeba było przynajmniej dwa razy więcej przeszkód. Kolarze zaciskali więc zęby i dawali z siebie wszystko.
Skierniewice
W niedzielę 8 kwietnia Akademia Gorila Skierniewice świętowała otwarcie nowej siedziby klubu przy ul. Grzybowej 1. Otwarcia dokonali przedstawiciele władz Miasta Skierniewice oraz Sejmiku Województwa Łódzkiego.
Skierniewice
19 lutego Skierniewice obchodziły 561. rocznicę nadania praw miejskich. Z tej okazji w kinoteatrze Polonez odbyła się uroczysta gala, podczas której przyznawano tytuły Honorowego Ambasadora Skierniewic, Wokulskiego Roku, a w tym roku – po raz pierwszy – również tytułu Pereł Skierniewic.
Regionalny Serwis Informacyjny Skierniewickie.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno Czytelników, jak również organizatorów imprez i uruchamia możliwość dodawania organizowanych imprez do Kalendarium Imprez.
Skierniewice
Tegoroczne 40. ŚKOiW to już historia. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.
Skierniewice
W sobotę 2 września na scenie plenerowej Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbyła się 4. edycja HIP HOP Kings. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Skierniewice
Człowiek w Centrum Kultury – taki tytuł miała gala CeKiS, która odbyła się w piątek 23 czerwca w kinoteatrze Polonez w Skierniewicach.
Skierniewice
W ubiegły weekend w Skierniewicach wystartował nowy festiwal muzyczny – May Syty Fest. Czy będą kolejne edycje?