skierniewickie.pl
Skierniewice
19 lutego Skierniewice obchodziły 561. rocznicę nadania praw miejskich. Z tej okazji w kinoteatrze Polonez odbyła się uroczysta gala, podczas której przyznawano tytuły Honorowego Ambasadora Skierniewic, Wokulskiego Roku, a w tym roku – po raz pierwszy – również tytułu Pereł Skierniewic.
Regionalny Serwis Informacyjny Skierniewickie.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno Czytelników, jak również organizatorów imprez i uruchamia możliwość dodawania organizowanych imprez do Kalendarium Imprez.
Skierniewice
Tegoroczne 40. ŚKOiW to już historia. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.
Skierniewice
W sobotę 2 września na scenie plenerowej Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbyła się 4. edycja HIP HOP Kings. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Skierniewice
Człowiek w Centrum Kultury – taki tytuł miała gala CeKiS, która odbyła się w piątek 23 czerwca w kinoteatrze Polonez w Skierniewicach.
Skierniewice
W ubiegły weekend w Skierniewicach wystartował nowy festiwal muzyczny – May Syty Fest. Czy będą kolejne edycje?
Skierniewice
Zwiedzanie Parowozowni, Pałacu Prymasowskiego, piknik militarny przy Bramie Parkowej a w Izbie Historii Skierniewic – wieczorek poetycki. 20 maja Skierniewice, podobnie jak miasta w całym kraju, świętowały Noc Muzeów.
Skierniewice
14 maja ruszył rajd rowerowy do Lipiec Reymontowskich. Wzięło w nim udział ponad 200 osób.