skierniewickie.pl
Skierniewice
Prezentujemy nazwisko osób, które otrzymują zaproszenie na Ogólnopolski Przegląd Kabaretów który odbędzie się w sobotę 4 marca w Sali kameralnej CKiS w Skierniewicach.
Skierniewice
Najbliższy weekend to prawdziwa uczta dla miłośników dobrego humoru. W ramach Festiwalu Twórczości Kabaretowej w sobotę 4 marca odbędzie się Ogólnopolski Przegląd Kabaretów a gwiazdą wieczoru będzie krakowska grupa improwizacji AD HOC. Dla naszych czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.
Zapraszamy na koncert rapera Bonusa RPK do łódzkiego klubu Krańcoofka.
Skierniewice
Prezentujemy nazwisko osoby, która otrzymuje zaproszenie na recital Izabelli Rzeszowskiej, który odbędzie się w najbliższą sobotę 15 października o godz. 19.30, w sali kameralnej CKiS w Skierniewicach.
Skierniewice
Kolejna edycja wydarzenia pn. SKIERNIEWICER przed nami. W ramach imprezy w sobotni wieczór 15 października o godz. 19.30, w sali kameralnej CKiS w Skierniewicach odbędzie się recital Izabelli Rzeszowskiej artystki Teatru Żydowskiego w Warszawie. Mam dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.
Skierniewice
Prezentujemy nazwisko osoby, która otrzymuje zaproszenie dwudniowy Festiwal Twórczości Kabaretowej FeTKa 2016 , który odbędzie się w najbliższy weekend.
Skierniewice
Najbliższy piątek i sobota to prawdziwa uczta dla miłośników dobrego humoru. W ramach Festiwalu Twórczości Kabaretowej w piątek (7.10) odbędzie się Ogólnopolski Przegląd Kabaretów a w sobotę (8.10) wystąpią gwiazdy sceny kabaretowej: kabaret JURKI, HRABI oraz O TAK O. Dla naszych czytelników mamy jedno (pojedyncze) zaproszenie na to dwudniowe wydarzenie.
Prezentujemy nazwisko osoby, która otrzymuje podwójne zaproszenie na koncert Kapeli ze Wsi Warszawa, który odbędzie się w najbliższą sobotę 24 września.