skierniewickie.pl

Będzie próg spowalniający na ulicy Mickiewicza

Czwartek 05.07.2018

Dobre wiadomości dla mieszkańców nieruchomości przy ul. Mickiewicza w Skierniewicach. Komisja Ruchu Drogowego, działająca przy Prezydencie Miasta Skierniewice, zdecydowała o wykonaniu podwyższenia przejścia dla pieszych w połowie długości ulicy.

Decyzja została podjęta na wniosek mieszkańców, którzy podpisali petycję do Prezydenta Miasta Krzysztofa Jażdżyka w tej sprawie. Petycję wsparł również zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej STANDARD, która jest administratorem okolicznych nieruchomości przy ul. Mickiewicza 18 i Mickiewicza 16A.

- Bardzo się cieszę z tej decyzji, bowiem również jestem mieszkańcem ulicy Mickiewicza i obserwuję zagrożenia w bezpieczeństwie pieszych. Okoliczne nieruchomości zamieszkują głównie rodziny z dziećmi w wieku szkolnym, które przekraczając jezdnię są narażone na niebezpieczeństwo ze strony szybko jeżdżących tą ulicą samochodów. – mówi Paweł Bruger, Prezes Zarządu SML-W STANDARD.

W ramach planowanej inwestycji zostanie wykonany próg spowalniający dla samochodów, będący podwyższeniem przejścia dla pieszych, podobny do tego, który funkcjonuje na ulicy Lelewela w Skierniewicach. Inwestycja ma zostać wykonana tuż po wakacjach.

dobry
Ocena:
Komentarze (3)
Dodaj komentarz
 • powstaje apartamentowiec dla warszafki,wiec w obawie o ich bezpieczeństwo powstanie próg zwalniający... Skeirniewice sypialnie warszawy.........http://www.skierniewickie.pl/wiadomosci/aktualnosci/Bedzie_prog_spowalniajacy_na_ulicy_Mickiewicza,9379.html...

  skierka2018-07-07 19:39:01
  • a kto Tobie broni kupić?

   piotrek2018-07-12 10:33:45
  • a może twoich dzieci ?

   pomyśl to nie boli2018-07-09 08:01:27