skierniewickie.pl

Kornelka ze Skierniewic potrzebuje pomocy

Środa 26.10.2016

Jeszcze tylko przez 4 dni można pomagać 8-letniej Kornelii ze Skierniewic. Dziewczynka potrzebuje specjalistycznej bieżni rehabilitacyjnej, do jej zakupu brakuje 5680 złotych.

Zbiórka "Każdy kroczek to moja walka o siebie" jest prowadzona na rzecz 8- letniej Kornelki, która od urodzenia ciężko choruje. Kornelia ma wadę serca VSD, padaczkę lekooporną, wadę układu moczowego, małogłowie i opóźnienie psychoruchowe w stopniu znacznym. Kornelka miała słabe rokowania na rozwój, ale od początku jest rehabilitowana każdego dnia, co przyniosło ogromne efekty. Najpierw zaczęła trzymać główkę, potem usiadła, z trudem nauczyła się czworakowania, a w tej chwili uczy się chodzić. Kosztowna rehabilitacja przerasta możliwości finansowe mamy Kornelki, która samotnie wychowuje dwójkę dzieci i która ze względu na konieczność sprawowania stałej opieki nad Kornelką musiała zrezygnować z pracy zawodowej.

Celem zbiórki jest pozyskanie środków na zakup specjalistycznej bieżni rehabilitacyjnej oraz zapewnienie dwumiesięcznej profesjonalnej rehabilitacji. Dzięki bieżni Kornelka będzie mogła codziennie razem z mamą uczyć się chodzić, co przy dużym ich wysiłku pozwoli na zapewnienie Kornelii chociaż minimum samodzielności.

Goroąco apelujemy do naszych czytelników o pomoc! Kornelkę można wesprzeć poprzez stronę zbiórki "Każdy kroczek to moja walka o siebie" (bezpośredni link do zbiórki:  http://poprostupomagam.pl/index.php?option=com_jdonation&view=donation&campaign_id=63 ) lub wpłacając darowiznę:

Fundacja Po Prostu Pomagam
Zawadówka 44A, Rejowiec 22-360
numer konta 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920
z dopiskiem: Rehabilitacja Kornelki

 

 

bardzo dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane