skierniewickie.pl

Marihuana zamiast przynęty na ryby

Czwartek 11.10.2018

Prawie pół kilograma narkotyków znaleźli skierniewiccy policjanci w jednym z mieszkań na osiedlu Widok. Właściciel próbował przekonać funkcjonariuszy, że to przynęta na ryby.

Kryminalni zajmujący się wykrywaniem przestępstw narkotykowych otrzymali informację o posiadaniu znacznych ilości narkotyków przez jednego z mieszkańców Skierniewic. 8 października policjanci pojechali do mieszkania na osiedlu Widok, aby sprawdzić te ustalenia. Na miejscu okazało się, że mężczyzna, którego zamierzali przeszukać, właśnie wychodził z klatki schodowej. Na widok policjantów rzucił się do ucieczki, lecz szybko został zatrzymany.

W mieszkaniu 34-letniego skierniewiczanina policjanci znaleźli torbę z zielonym suszem, gotowe małe porcje suszu i puste dilerki. Łącznie policjanci zabezpieczyli prawie pół kilograma ziela konopi indyjskich. Mężczyzna trafił do aresztu skierniewickiej jednostki policji. 9 października 34-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Ponadto – dla zabezpieczenia prawidłowego toku sprawy – mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz