skierniewickie.pl

Odpowiedzialne zachowanie i przestrzeganie zasad higieny - skierniewicki Sanepid z komunikatem do mi

Wtorek 10.03.2020

Wszelkie działania mające na celu zapobiec szerzeniu epidemii prowadzone są w Skierniewicach zgodnie z procedurami Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia - Skierniewicki Sanepid wystosował komunikat do mieszkańców.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w komunikacie zapewnia o spełnianiu wszelkich standardów związanych z przeciwdziałaniem szerzeniu się epidemii. Działania w Skierniewicach są zgodne z procedurami Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia. Jednocześnie Sanepid apeluje o odpowiedzialne zachowanie i przestrzeganie podstawowych zasad higieny. Tego typu postępowanie znacząco ograniczy ewentualne ryzyko zakażenia wirusem i jego rozprzestrzenianie się.
Osoby, które chcą uzyskać informacje nt. "co robić i jak się zachować" w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem mogą skorzystać z całodobowej infolinia NFZ 800-190-590, lub skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Skierniewicach pod nr telefonu (0-46) 833-46-00 w godz. 7.30-15.05, w pozostałych godzinach i dniach wolnych od pracy pod nr telefonu alarmowego 509-425-343.

Aktualne informacje na temat sytuacji epidemiologicznej w kraju można uzyskać na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Sanitarnego, lub na profilu facebook GlS i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Skierniewicach.

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz