skierniewickie.pl

Skierniewice: Szukają mordercy psa

Czwartek 12.04.2012bru
Kwota podawana na plakatach szybko ulega dezaktualizacji i ciągle rośnie.
Nawet 5000 złotych może otrzymać osoba, która wskaże sprawcę śmierci psa. Bokserkę znaleziono powieszoną na drzewie w Sierakowicach Lewych koło Skierniewic. Szeroko zakrojoną akcję szukania sprawcy prowadzą internauci, a kwota deklarowanej nagrody ciągle rośnie.

Jeszcze wczoraj nagroda wynosiła 3000 złotych. W internetowej akcji na portalu społecznościowym Facebook internauci deklarują kwoty, które przeznaczą na nagrodę dla osoby, która wskaże sprawcę. Dzisiaj kwota ta osiągnęła już 5000 złotych i ciągle rośnie.

- Po ujęciu sprawcy przez policję, osoba, która w tym pomogła i wskazała mordercę otrzyma nagrodę – mówi Aniela Roehr, inicjatorka akcji.

Dzisiaj również zawiadomienie do prokuratury w sprawie popełnienia przestępstwa ma złożyć Fundacja „Emil”.



Do zdarzenia doszło podczas weekendu wielkanocnego. 9 kwietnia około godziny 13.30 policja otrzymała zgłoszenie o znalezieniu martwego psa przywiązanego do drzewa nad rzeką Łupią w rejonie Sierakowic Lewych.  Suczkę bokserkę znalazł spacerujący nad rzeką mieszkaniec Skierniewic.

- Cały czas prowadzimy dochodzenie, ale do dzisiaj nie otrzymaliśmy więcej informacji. Jedyne co udało się ustalić to, że pies błąkał się w okolicy od kilku dni. – mówi Artur Bisingier ze skierniewickiej policji.

W najbliższym czasie plakaty z informacją o nagrodzie zostaną rozwieszone w Sierakowicach Lewych i okolicach.

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (37)
Dodaj komentarz
  • Może mniej cierpiała niż ten piesek, który został podpalony :( Jeśli się błąkała to ktoś powinien ją wyłapać i oddać do schroniska, a nie wieszać.

    Anonim2012-04-13 15:15:08

  • To jakiś świr tylko tak mógł zrobić. Tak samo powinien skończyć sprawca jak ten piesek.

    Adrian2012-04-13 14:31:48

  • w odpowiedzi do "LEKARZA": mam 4 psy i nie uważam sie za upośledzoną, chorą osobę. Uważam natomiast, ze najbardziej krwiożerczym i niebezpiecznym ssakiem jest właśnie CZLOWIEK. Czlowiek znęca się (i zabija) inne istoty dla zabawy bądz z innych pobudek. Panie/pani LEKARZU: nie mam kompleksow, jestem matką 2 nastoletnich synow, mam męza, super pracę. To co pan/pani pisze kupy sie nie trzyma. Pozwolę sobie na stwierdzenie, iż jest pani/pan NIEWYOBRAŻALNYM zakompleksionym FRUSTRATEM ŻYCIOWYM bez wyższych uczuć. Trudno.. co robić.. tacy ludzie tez muszą życ. MSZO

    MonikaSZ2012-04-13 13:42:25

  • ty skur.....!!!

    nemo_thc2012-04-12 22:59:59

  • Jakby zginął człowiek to nawet tysiąca by nie uzbierano ludzie którzy kochają zwięrzęta na ogół są upośledzeni i je gloryfikują projektują na nie same pozytywne cechy niewinnosc itp a na ludzi zło, krzywde , cierpienie i wszystko co najgorsze. Mimo wszystko sami sa chorzy i zli bo zwierzeta to nie ludzi i ich srodowieskiem nie jest dom czlowieka tylko ludzi robia sobie zabawki ze zwierzat bo ich potrzebuja by czuc sie lepiej i leczyc swoje kompleksy. Pozdrawiam włascicieli zwierząt. Właścicieli podkreślam.

    Lekarz2012-04-12 20:55:32
    • Pjee tam lekarz, ci przynajmniej znają zasady polskiej pisowni i znaczenie słowa "empatia". Ty najwyżej jesteś smutnym zje*em po zawodówie, który swój wolny czas czas spędza na masturbacji i pisaniu bzdur w necie. Taki smutny, spasiony pokurcz bez znajomych, który jest groźny tylko przy klawiaturze.

      uzuy2012-04-14 03:52:20
    • "Jakby zginął człowiek to nawet tysiąca by nie uzbierano ludzie którzy kochają zwięrzęta na ogół są upośledzeni i je gloryfikują projektują na nie same pozytywne cechy niewinnosc itp a na ludzi zło, krzywde , cierpienie i wszystko co najgorsze. Mimo wszystko sami sa chorzy i zli bo zwierzeta to nie ludzi i ich srodowieskiem nie jest dom czlowieka tylko ludzi robia sobie zabawki ze zwierzat bo ich potrzebuja by czuc sie lepiej i leczyc swoje kompleksy. Pozdrawiam włascicieli zwierząt. Właścicieli podkreślam." w odpowiedzi do "LEKARZA": mam 4 psy i nie uważam sie za upośledzoną, chorą osobę. Uważam natomiast, ze najbardziej krwiożerczym i niebezpiecznym ssakiem jest właśnie CZLOWIEK. Czlowiek znęca się (i zabija) inne istoty dla zabawy bądz z innych pobudek. Panie/pani LEKARZU: nie mam kompleksow, jestem matką 2 nastoletnich synow, mam męza, super pracę. To co pan/pani pisze kupy sie nie trzyma. Pozwolę sobie na stwierdzenie, iż jest pani/pan NIEWYOBRAŻALNYM zakompleksionym FRUSTRATEM ŻYCIOWYM bez wyższych uczuć. Trudno.. co robić.. tacy ludzie tez muszą życ. MSZO

      MonikaSZ2012-04-13 13:22:04
      • Ciekawe jakby "szanownego" pana pies zawisł tak na drzewie. Też byłby luzik??? To w końcu tylko pies??? mi właśnie wczoraj zginął piękny wyżeł i robię wszystko żeby go znaleźć. Mam także 2 sznaucery i nie wyobrażam sobie żeby coś się z nimi stało. Mam także nastoletniego syna i uważam sie za normalną osobę. Czy jeśli ktoś kocha psy musi być idiotą????

        Hanna2012-04-13 16:00:27
    • Lekarzy tez wielu jest, mordercow niemalo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pijacych na dyżurach, sprzedajacych organych, kase biaracy za nic pod stolem. Lekarze, nasza elita , ktora dostala sie na medycyne za plecami tatusia i slona lapoweczke ...

      M.2012-04-13 12:57:09
    • Jakby zginął taki jak Ty skur... to pewnie nawet i 5zł by się nie zebrało. Jak to mówią - taka karma :) Nie szanujesz życia innych sworzeń to nie zasługujesz by ktoś uszanował Twoje. Jak dla mnie tak samo szkoda myszy, świni psa czy człowieka, tylko człowiek o swojej krzywdzie jeszcze powie i ma pełen wachlarz praw. Nie należę do fanatyków widzących w zwierzaku domowym człowieka, ale wiem,że skoro biorę psa pod opiekę to jestem za niego odpowiedzialna i moim zasranym obowiązkiem jest dbać o zwierzę najlepiej jak potrafię tym bardziej, że niejeden pies odda swoje życie żeby ratować swojego opiekuna..człowiek na to nigdy się nie zdobędzie więc niech chociaż przestanie krzywdzić.

      Kaasiaa2012-04-12 22:48:45
      • popieram masz racje !!!!!!!!!!!!!!!!! zaj........ sku.........

        A2012-04-14 14:39:20
    • Lekarz... Chyba od wypisywania recept na rutinoscorbin.

      Andrzej2012-04-12 21:39:55