skierniewickie.pl

Więcej spraw urzędowych przez internet również w Skierniewicach

Czwartek 02.01.2020

Skierniewicki magistrat uruchomił platformę internetową, za pomocą której możliwe jest załatwienie niektórych spraw przez internet.

Platforma działa pod adresem: https://eurzad.um.skierniewice.pl.

Portal otwiera m.in. możliwość składania deklaracji podatkowych oraz uzyskiwanie informacji w zakresie danych przestrzennych. To tylko kilka z możliwości jakie daje skierniewicki eUrząd. Poza składaniem wniosków i dostępem do formularzy istnieje także możliwość sprawdzenia na jakim etapie znajduje się nasza sprawa.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, staramy się dostosować działalność Urzędu do najwyższych standardów usług, dlatego wprowadziliśmy możliwość załatwienia wielu spraw za pośrednictwem internetu, bez konieczności wychodzenia z domu. - informuje prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk.

Możliwość rozszerzenia oferty e-usług w Skierniewickim magistracie otworzyła dotacja z Unii Europejskiej. Ratusz przeznaczył na realizację projektu ponad 1,95 mln. zł, z czego aż 1,36 mln zł to środki pozyskane z funduszy europejskich. W ramach zadania przeprowadzona została modernizacja istniejącego oprogramowania, wraz z integracją z nowo powstałym oprogramowaniem, wdrożenie e-usług i systemów informatycznych.

dobry
Ocena:
Komentarze (1)
Dodaj komentarz
  • A sprawdzić stanu salda/opłat jak nie można, tak nie można.

    Ech2020-01-05 22:32:37