skierniewickie.pl

Wymyśl nazwę dla pojazdu ZWiK WOD-KAN – wygraj nagrody

Środa 21.09.2022

Zakład Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN w Skierniewicach ogłasza konkurs na nazwę nowego pojazdu specjalistycznego.

Pojazd przeznaczony jest do czyszczenia kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Zastosowane w nim nowoczesne rozwiązania dla środowiska pozwalają na efektywne czyszczenie kanalizacji z odzyskiem wody ze ścieków oraz na pracę bez wykorzystywania wody pitnej. Nowy pojazd posiada dużo większe możliwości techniczne takie jak czyszczenie kanałów o większych średnicach i na znacznie większych głębokościach. Ponadto posiada funkcję mobilnej pompowni ścieków. Jest to pojazd z wysokowydajnym układem recyclingu wody przeznaczony do najtrudniejszych zastosowań. Funkcja odzyskiwania wody pozwala filtrować pobrane ścieki. Zanieczyszczenia stałe z przeznaczeniem do utylizacji zostają odseparowywane i pozostają w zbiorniku nieczystości. Natomiast oczyszczona ciecz jest sprężana w pompie wysokociśnieniowej i powtórnie wykorzystana do czyszczenia kanałów. Zastosowanie systemu ciągłego odzysku wody z układem filtrowania umożliwia pracę samochodu przez długi okres czasu bez konieczności uzupełniania wody czystej, co pozwala uzyskać nie tylko efekt ekonomiczny, ale także ekologiczny.

Aby wziąć udział w konkursie , wystarczy wysłać e-mail z propozycją nazwy na adres: marketing@wodkan-skierniewice.com.pl. W tytule należy wpisać słowo konkurs, a w treści wymyślone przez siebie maksymalnie 3 propozycje nazwy pojazdu. W wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

Dla autora zwycięskiej koncepcji przewidziana jest atrakcyjna nagroda w postaci karty prezentowej EMPIK o wartości 200 zł oraz zestaw upominków firmowych.

Regulamin konkursu oraz formularz niezbędnych zgód dla uczestnika niepełnoletniego są dostępne pod adresem: https://wodkan-skierniewice.com.pl/konkurs-na-nazwe-dla-pojazdu-specjalistycznego-2/

 

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz