skierniewickie.pl

KONKURS!!! Wygraj bilet na koncert Kazik & Kwartet ProForma

Czwartek 04.02.2016

Od 1 lutego w Łowickim Ośrodku Kultury trwa XVII OCH Film Festiwal. Oprócz ciekawych projekcji filmowych tegoroczna edycja festiwalu bogata jest w wydarzenia muzyczne. Jednym z nich jest koncert Kazika Staszewskiego w towarzystwie Kwartetu Pro-Forma. Dla naszych czytelników mamy jedno pojedyncze zaproszenie na to wydarzenie.

Aby zdobyć zaproszenia należy:
- udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny),
- odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Ile osób liczy Kwartet Pro-Forma?
- przysłać do nas maila z imieniem, nazwiskiem, nr telefonu oraz prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „KAZIK”.

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowany 1 zwycięzca. Na maile czekamy do czwartku, 25 lutego, do godz. 20.30 . Imię i nazwisko osoby, która otrzyma zaproszenie będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl w piątek, 26 lutego od godz. 12.00.

Koncert odbędzie się w niedzielę 28 lutego, w Kinie Fenix przy ul. Podrzecznej 20 w Łowiczu

Początek koncertu: godz. 19:30.

 

 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w Konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym, wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „KAZIK” oraz na odpowiedzi na pytanie konkursowe zawarte w treści konkursu.
4. Nagrodą w konkursie jest 1 pojedyncze zaproszenie na koncert Kazik & Kwartet ProForma do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę edycji 1 wylosowany uczestnik, który spełni wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzcy, zostanie podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w kasie kina FENIX przy ul. Podrzecznej 20 w Łowiczu.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim.
13. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.

 

 

bardzo dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane