skierniewickie.pl

KONKURS!!! Wygraj zaproszenie na Festiwal Twórczości Kabaretowej

Poniedziałek 05.10.2015

Już w najbliższy weekend w skierniewickim kinie Polonez dla miłośników dobrego humoru odbędzie się skierniewickie święto kabaretów - Festiwal Twórczości Kabaretowej FeTKa. Dla naszych czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia na sobotni wieczór, którego gwiazdami będą Kabaret K2 i Kabaret Pod Wyrwigroszem.

Aby zdobyć zaproszenie należy udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny) oraz wysłać do nas maila ze swoim imieniem, nazwiskiem i nr telefonu na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „FeTKa”.

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowanych 2 zwycięzców. Na maile czekamy do czwartku, 8 października, do godz. 10.30 . Imiona i nazwiska osób, które otrzymają zaproszenie będą dostępne na stronie www.skierniewickie.pl tego samego dnia od godz. 13.30 .

Bilety na sobotni wieczór dostępne w kasie kina Polonez w cenie 30,00 zł .

 

 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w Konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym oraz wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „FeTKa”.
4. Nagrodą w konkursie są 2 podwójne zaproszenia na sobotni wieczór Festiwalu Twórczości Kabaretowej FeTKa do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę edycji wygrają 2 wylosowanych uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzcy, zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w kasie tuż przed imprezą
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
11. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim.
12. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.

 

 

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz