skierniewickie.pl

KONKURS Z OSM SKIERNIEWICE

Poniedziałek 17.03.2014

Uwaga! Do wygrania wielka paczka pysznych serów mozarella! Udostępniaj ten konkurs na swoim profilu na Facebooku lub Google+, polecaj nasz profil Portal Skierniewice znajomym i przysyłaj do nas zgłoszenia na maila, a masz szansę na wygraną!

 

 

 

 

 

Pyszne sery są zapakowane w modną, filcową torbę na zakupy! Konkurs sponsoruje Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Skierniewicach.

Wspieramy lokalny przemysł!

Przyślij do nas zgłoszenie na konkurs@skierniewickie.pl a w nim przepis na pyszne danie z dodatkiem sera mozarella. Nie zapomnij również dopisać swojego imienia i nazwiska oraz nr telefonu. Koniecznie udostępnij ten konkurs znajomym na Facebooku i/lub Google+ i poleć im nasz profil. W tytule maila koniecznie wpisz: Mozarella z OSM Skierniewice.

 

W paczce z serami znajdują się:

- Mozzarella 250g, biała kula pakowana próżniowo;

- Mozzarella wędzona 230g, naturalnie wędzona pakowana próżniowo znakomita na deskę serów oraz do grillowania z dodatkiem żurawiny i świeżej sałaty;

- Mozzarella biała w aromatycznej obsypce przyprawowej 255g pakowana próżniowo;

- Mozzarella w zalewie 125 g, miękka kulka zanurzona w lekko słonej zalewie

- Mozzarella mini w zalewie, ser w kształcie maleńkich kuleczek o masie ok. 4 g nie wymagających krojenia, w zalewie, idealnych do sałatek , koreczków, szaszłyków. pakowanych w torebki z zalewą po 100g oraz w wygodny kubeczek po 125 g.

Zgłoszenia można nadsyłać do 11 kwietnia do północy. Zwycięzca zostanie ogłoszony 12 kwietnia po godz. 18.00 .

Mozzarella jest doskonałym składnikiem sałatek, zapiekanek i pizzy. Można ją podawać z pomidorami i bazylią, z owocami, w postaci dodatku do świeżych sałat, a także z mięsem i makaronami na gorąco, gdzie pięknie się topi i ciągnie.

Mozzarella biała poddawana jest procesowi naturalnego wędzenia, w wyniku którego otrzymywana jest Mozzarella wędzona. Ser zyskuje delikatny posmak wędzenia, jest lekko słony i lekko pikantny. Na powierzchni sera uzyskiwana jest brązowa skórka z widocznym wzorem siatki.

Mozzarella wędzona jest doskonałym dodatkiem do kanapek, na deskę serów, do koreczków z dodatkiem orzechów i owoców oraz do grillowania. Ser Mozzarella nie zawiera sztucznych dodatków ani konserwantów.

 

 

Regulamin konkursu


1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach, Pomologiczna 8/113, 96-100 Skierniewice.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w Konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym, zaproszeniu swoich znajomych do polubienia fanpage Portal Skierniewice oraz wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem i nr telefonu na adres konkurs@skierniewickie.pl z dopiskiem „Mozarella z OSM Skierniewice”.
4. Nagrodą w konkursie są zestawy sera Mozarella (Mozarella w kulkach, Mozarella mini, Mozarella w dużej kuli, Mozarella wędzina, Mozarella w przyprawach) zapakowane w torbę filcową w wybranym kolorze (do wyboru czarny lub niebieski)
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę edycji wygra wylosowany uczestnik, który spełnia wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzcy, zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w kasie kina Polonez.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
11. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim.
12. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (2)
Dodaj komentarz
  • Ale wymyślili konkurs, żenada.

    az2014-04-05 14:40:19

  • Coś warunki tego konkursu są dziwne jakby ktoś robił łaskę.

    .../?2014-04-05 12:39:58