skierniewickie.pl

Konkurs! Wygraj zaproszenie na świąteczną komedię romantyczną

Czwartek 17.12.2015

Zapraszamy na weekendowy konkurs filmowy. Do wygrania podwójne zaproszenie do kina Polonez na świąteczną komedię romantyczną pt. "Listy do M. 2"

Jeśli chcesz zdobyć podwójne zaproszenie na film musisz udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny) oraz wysłać do nas maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „Listy do M”.

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowany zwycięzca. Na maile czekamy do poniedziałku, 21 grudnia, do godz. 10.30 . Imię i nazwisko osoby, która otrzyma zaproszenie będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl tego samego dnia od godz. 12.30 .

Zaproszenie do wykorzystania od poniedziałku 21 grudnia do środy 23 grudnia.

Listy do M. 2
reżyseria: Maciej Dejczer
obsada: Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Zakościelny
szczegóły: komedia romantyczna, Polska, 120 min

Od wydarzeń znanych z „Listów do M” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Bohaterowie „Listów do M. 2” w reżyserii Macieja Dejczera będą rozśmieszać, wzruszać, inspirować widzów do tego, by uwierzyli, że w święta wszystko jest możliwe i że to właśnie miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę.

 

 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w Konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym oraz wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „Listy do M”.
4. Nagrodą w konkursie jest jedno podwójne zaproszenie do kina Polonez do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę edycji wygra wylosowany uczestnik, który spełnia wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzcy, zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w kasie kina Polonez.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
11. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim.
12. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.

 

 

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz