skierniewickie.pl

Konkurs! Zdobądź zaproszenie na sobotni spektakl U/RODZINY

Wtorek 15.03.2016

W najbliższą sobotę 19 marca z okazji Międzynarodowego Święta Teatru w kinoteatrze Polonez odbędzie się spektakl Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu pt. „U/RODZINY”. Dla naszych czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Aby wygrać zaproszenie należy spełnić wszystkie warunki konkursu:
- udostępnić konkurs na swoim profilu facebookowym (profil publiczny - warunek konieczny),
- przysłać do nas maila z imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres:skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „Święto Teatru”.

Spośród osób, które spełnią wszystkie warunki konkursu zostanie wylosowanych 2 zwycięzców. Na maile czekamy do czwartku 17 marca, do godz. 15.00. Imię i nazwisko osoby, która otrzyma zaproszenie będzie dostępne na stronie www.skierniewickie.pl w piątek 18 marca do godz. 12.00 .
 
Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Esound Media z siedzibą w Skierniewicach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich
3. Udział w konkursie polega na udostępnieniu konkursu na swoim profilu facebookowym na profilu publicznym, wysłaniu maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, nr telefonu na adres skierniewickie.pl@o2.pl z dopiskiem „Święto Teatru”.
4. Nagrodą w konkursie są 2 podwójne zaproszenia na spektakl pt. „U/RODZINY” do wykorzystania na warunkach określonych przez organizatora konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę,
6. Nagrodę wygra dwóch wylosowanych uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki opisane w niniejszym regulaminie.
7. Podanie danych osobowych oraz nr telefonu jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.skierniewickie.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach konkursu.
9. Imię, nazwisko zwycięzców, zostanie podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.skierniewickie.pl.
10. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu tożsamości w kasie kina Polonez.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.
12. Uczestnicy konkursu przez dokonanie zgłoszenia akceptują postanowienie niniejszego regulaminu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z nim. 
13. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.

 

 

bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz