skierniewickie.pl

Akcja charytatywna „Taneczne Kolędowanie Razem dla Olka”

Czwartek 31.01.2019

W najbliższą niedzielę, 3 lutego w kinoteatrze Polonez odbędzie się Impreza charytatywna „Taneczne Kolędowanie Razem dla Olka", której organizatorem jest Komitet Społeczny Akademii Tańca 4-20 .

Program:
• 10:00-11:00 Malowanie Buziek w Kinoteatrze Polonez organizowane przez Stowarzyszenie Razem dla Skierniewic
• 10:30-12:00 Przejazdy Bryczką - Arkadiusz Jażdżyk
• 11:00-13:00 Koncert Akademii Tańca 4-20 oraz Sounds of Sunday

Przez cały dzień od godziny 10:00 wolontariusze Komitetu Społecznego Akademii Tańca 4-20 w kolorowych koszulkach z puszkami oraz identyfikatorami będą zbierać fundusze na leczenie Olka. Zebrane środki zostaną w całości przekazane rodzicom chłopca, aby wspomóc chociaż częściowo walkę z nowotworem ich synka.

Aleksander Kacprzak to syn Instruktora Street Dance Akademii Tańca 4-20- Łukasza Kacprzaka. Olek ma 7 lat i walczy z chorobą nowotworową i powikłaniami po operacji wycięcia guza mózgu. Zamiast przerwy wakacyjnej i rozpoczęcia pierwszej klasy szkoły podstawowej los zafundował mu bliskie spotkanie z oddziałami neurochirurgii, intensywnej terapii i onkologii. Skomplikowana operacja usunięcia guza mózgu, ratująca życie Olka pozostawiła po sobie kilka powikłań neurologicznych, które wymagają intensywnej rehabilitacji – m.in. lekki niedowład prawej ręki, zaburzenia chodu oraz równowagi.

Zapraszamy każdego, kto będzie w pobliżu Kinoteatru Polonez albo  znajdzie się celowo w tej okolicy, aby dorzucił swoją cegiełkę i zaangażować się w pomoc Olkowi.

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz